1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İlköğretim için etkinlik, gözlem, proje, performans ve ürün dosyası değerlendirme pr.

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve ramece48 tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. ramece48

ramece48 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    İlköğretim öğretmenleri için bulunmaz bir nimet.Bu değerlendirme formları çok işinize yarayacak.Yeni eğitim sistemi ile birlikte değerlendirme sistemide değişti.Artık değerlendirme sistemi eskisi gibi sadece sonuç odaklı değil.Öğrencinin öğrenme sürecini değerlendiren,Öğrenciyi bir çok açıdan değerlendiren bir sistem geldi.Bunun içinde doğal olarakta bir çok formlar kullanılmakta.Artık fotokobi çektirmekten bıktım diyorsanız.Kağıt israfından bıkmış iseniz tam size göre program.Neler mi var?Maddeler halinde sıralayalım

1.İlköğretim ünitelerine göre ayarlanmış.;Ünitedeki kazanımları esas alan öğrenci kazanımları.

2.proje ve değerlendirme formu

3.ders içi gözlem formu

4. değerlendirme formu

5.gezi gözlem formu

6.ders içi performans değerlendirme formu

Gerçekten çok güzel bir program.Bende bu programı kullanıyorum.İlköğretim öğretmenlerinin çok işine yarayacağı kesin. Yapan hocama çok teşekkür ederim.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. koba

koba Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    link silinmiş

3. Mavi Gül
    Avare