İlköğretim öğrencisinin aşk mektubu

GöLGe

Forum Tutkunu
Katılım
18 Mrt 2010
Mesajlar
1,680
Beğeniler
14
Yaş
31
Şehir
KaYSeRi-BaTMaN
#1
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#2
Oyy oyy kıyamam :D Kağann niye böyle yapıyosun ki sen şimdi bu cici kıza :P
 

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,523
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#3
Bu tip şeyler malesef beni endişelendiriyor.Etrafta çocukların körpe beyinlerini bulandıran başta diziler olmak üzere o kadar çok obje varki, daha çocukluklarını yaşayamadan aşka, kıskanmaya, birbirini sahiplenmeye, aldatmaya aldatımaya başlıyorlar ve bu duygularla kişilikleri oluşuyor.Ayrıca derslerine konsantre olması gereken çocuk güya sevdiğine ve onun aşkına! konsantre oluyor.Bu gidişle çocuk yaşta bile olsa masumane arkadaşlıklara rastlayamayacağız.
 

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Katılım
27 Hzr 2010
Mesajlar
9,086
Beğeniler
3,229
Şehir
ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
#5
slm. Evet aşklar ilkokul lise vesaire aşkları anlatımları paylaşımları enterasan şekilde dile getirilmesi helede ilkokulda bir başka saflıkla komikle karışık birşey ortaya çıkıyor.. Bende ortaokulda iken bir yazayım dedim yazdığımı vermeye çalışırken birkaç kişi gördü ve sonrasında öğretmene kadar gitti ve tabi o kadar sınıfın önünde yazdığımı okumak zorunda kalmıştım. Aslında birebir cesaret etmiştim yazmaya gerek yok diye düşünmüştüm. Sonrasında düşünmüştümki belki utanır sıkılır diye yazayım dedim ön hazırlık olsun diye düşünmüştüm.... Yani bir başka olur okul yıllarındaki aşklarr....Sen ve şen kalın EMİ....
 

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Katılım
27 Hzr 2010
Mesajlar
9,086
Beğeniler
3,229
Şehir
ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
#6
SLM. Evet kesinlikle katılıyorum çok güzel özetlediniz..... Aşk duygusu zamanında ve doğru yer ve kişilerle yaşanınca güzeldir.. Ve aşk sadece iki kişi arasında yaşanan olarak kısıtlı kalmamalı aslında.... Ama dedikleriniz kesinlikle doğru o yüzden çocuklarımız öncelikle okumaya kendilerini geliştirmeye aşık olsunlar umarımm..... sen ve şen kalın EMİ..
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,470
Beğeniler
8,991
Takım
GALATASARAY
#7
Okullarda çok yaşanası bir durum. Hatta son olarak farklı sınıflardaki 5. sınıfların iletişimi ile ilgili (mektuplaşma vs) öğretmenlerinin engelleme çalışmalarına öğrenciler açık tepki göstermiş ve aileleri ile görüşmeden sorunu çözememişti okul. Aslında hala çözüldüğünü de sanmıyorum yıl sonuna yakın bir dönemde olmuştu çünkü.
 

Benzer konular

Top