1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İlköğretim öğrencisinin aşk mektubu

Konusu 'Komik Resimler' forumundadır ve GöLGe tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Oyy oyy kıyamam :D Kağann niye böyle yapıyosun ki sen şimdi bu cici kıza :P

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Bu tip şeyler malesef beni endişelendiriyor.Etrafta çocukların körpe beyinlerini bulandıran başta diziler olmak üzere o kadar çok obje varki, daha çocukluklarını yaşayamadan aşka, kıskanmaya, birbirini sahiplenmeye, aldatmaya aldatımaya başlıyorlar ve bu duygularla kişilikleri oluşuyor.Ayrıca derslerine konsantre olması gereken çocuk güya sevdiğine ve onun aşkına! konsantre oluyor.Bu gidişle çocuk yaşta bile olsa masumane arkadaşlıklara rastlayamayacağız.

4. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Jeriko sana aynen katılıyorum üzülerek :(

5. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.539
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.919 ÇTL
    slm. Evet aşklar ilkokul lise vesaire aşkları anlatımları paylaşımları enterasan şekilde dile getirilmesi helede ilkokulda bir başka saflıkla komikle karışık birşey ortaya çıkıyor.. Bende ortaokulda iken bir yazayım dedim yazdığımı vermeye çalışırken birkaç kişi gördü ve sonrasında öğretmene kadar gitti ve tabi o kadar sınıfın önünde yazdığımı okumak zorunda kalmıştım. Aslında birebir cesaret etmiştim yazmaya gerek yok diye düşünmüştüm. Sonrasında düşünmüştümki belki utanır sıkılır diye yazayım dedim ön hazırlık olsun diye düşünmüştüm.... Yani bir başka olur okul yıllarındaki aşklarr....Sen ve şen kalın EMİ....

6. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.539
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.919 ÇTL
    SLM. Evet kesinlikle katılıyorum çok güzel özetlediniz..... Aşk duygusu zamanında ve doğru yer ve kişilerle yaşanınca güzeldir.. Ve aşk sadece iki kişi arasında yaşanan olarak kısıtlı kalmamalı aslında.... Ama dedikleriniz kesinlikle doğru o yüzden çocuklarımız öncelikle okumaya kendilerini geliştirmeye aşık olsunlar umarımm..... sen ve şen kalın EMİ..

7. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Okullarda çok yaşanası bir durum. Hatta son olarak farklı sınıflardaki 5. sınıfların iletişimi ile ilgili (mektuplaşma vs) öğretmenlerinin engelleme çalışmalarına öğrenciler açık tepki göstermiş ve aileleri ile görüşmeden sorunu çözememişti okul. Aslında hala çözüldüğünü de sanmıyorum yıl sonuna yakın bir dönemde olmuştu çünkü.

8. potito

potito Aktif

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    selda sana da yapıyorlar mı böyle :D

Sayfayı Paylaş