İlluminati

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Katılım
8 Ekm 2011
Mesajlar
10,020
Beğeniler
3,354
#1
İlluminati
Zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanma..
 

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Katılım
7 Ags 2012
Mesajlar
2,371
Beğeniler
281
#2
her yerde karsimiza cikan fakat algilayamadigimiz bir zehirdir
 

mihrimah

turquoise
Özel üye
Katılım
20 Ock 2013
Mesajlar
456
Beğeniler
146
Şehir
nikomedia
#3
Michael Jacksonın doktoruna aşırı dozda ilaçla öldürme emrini veren.
Kan-et kıyafetine bürünmüş Lady Gagaya Anti illuminati Eminemi sahnede bariz tehdit ettiren grup.
Michael Jackson ın They Dont Care About Us şarkısının karnaval versiyonunu izlerseniz pop kralının grubun sembollerinden biri olan tek göz resmi çizilmiş duvarın önünde beni ele geçirmeye çalışıyorlar ama bunu yapamayacaklar şeklinde meydan okuduğunu göreceksiniz.tesadüf diye bir şey yoktur


Bir diğer konu 25. kare olayı.Bu seslere de eklenebiliyor ve biz bu sesleri doğrudan duymuyoruz.bu yöntem ilk olarak sinemada denenmiştir.Normalde bir görüntü 24 kareden oluşur.25. kare bilinçaltına iletilene verilmiş isimdir.sinemada 25. kareden sürekli mısır ye mısır çok lezzetli vb mesajlar gönderiliyor ve mısır satışlarında %75 artış yaşanıyor.


**unutmayın hiç bir şey tesadüf değildir.her şey planlı olarak yapılıyor.o kadar da olmaz dedikleriniz o kadar da oluyor.

illuminati kesin bir dini inanca hizmet etmez. her inancı kendine çekmek ister.ilk çıkışı skolastik düşünceye karşı gruplanmak içindir fakat grup amacından sapmıştır
satanizm masonluk ateizm gibi bir çok din tarafından destek görmektedir.ama mesajları genelde masonluğa yönelticidir.
 

mihrimah

turquoise
Özel üye
Katılım
20 Ock 2013
Mesajlar
456
Beğeniler
146
Şehir
nikomedia
#4
Türkiye'de de var mıdır? evet vardır.herkesin bildiği gibi eurovision politik ve siyasi bir yarışma.güzel şarkı söylemekle alakası yok.ve yine bilindiği gibi türkiye avrupada pek de sevilen bir devlet değil. peki sertab erener nasıl birinci oldu? illuminati sayesinde.illuminatinin en belirgin sembolü üçgen içinde tek gözdür. ve sertab erenerin everyway that ı can showunun sonunu izlerseniz bunu apaçık görürsünüz.
yine tarkan. tarkanın soyadı tevetoğlu. tarkanın amcasının söylediği bir söz "bizden olanlar soyadımızın ne anlama geldiğini bilirler zaten" diyor.tam hatırlamıyorum ama tevet mason takviminde bir ay adıydı sanırım.
 

mihrimah

turquoise
Özel üye
Katılım
20 Ock 2013
Mesajlar
456
Beğeniler
146
Şehir
nikomedia
#5
Bazı bilinen pozlar
(tek göz grubun sembollerinden biri)

(yine 666 şeytanı temsil eder.farkındaysanız 666 oluyor.bir çok ünlünün bunu yaptığını hatırladınız mı)

 

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Katılım
8 Ekm 2011
Mesajlar
10,020
Beğeniler
3,354
#7
Yani sertap bu hareketi yapınca milletin beynine sinyal mi gitmiş oy verin diye :D Yav tesadüfte olabilir yapmayın bileğinin hakkıyla kazandığına inanmak istiyorum ..:)))
 

Benzer konular

Top