1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"İnce, Beni Taciz Etti"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.772
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.919 ÇTL

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce tarafından taciz edildiği iddia edilen Fatma Büyükkömürcü, Beyaz TV'de çarpıcı açıklamalar yaptı.

2008 yılında Muharrem ince ile tanıştığını söyleyen Fatma Büyükkömürcü, İnce'ye açtığı taciz davasının ayrıntılarını anlattı. CHP Kadın Kolları'nda görev aldığını söyleyen Büyükkömürcü, "Başta her şey normaldi. Bana bayram mesajı gönderdi. Arayıp 'Sorun var mı?' diye sordu. İlk mesajları böyleydi. Beni tacizin dışında aşağıladı da. Aileme hakaret etti. Artık gerekeni yargı verecek." diye konuştu.

"ATLA GEL"

CHP vekili Muharrem İnce'nin kendisini aşağılayıp, ailesine de hakaret ettiğini iddia eden Büyükkömürcü, "Beni aradı 'Şeyler gibi içtim atla bir taksiye gel' deyip, adres verdi.

Alkollü olduğunu düşünerek yüzüne kapattım. Sanki elinin altındayım. Kendisiyle kesinlikle duygusal bir ilişkim yoktu. Evinin adresini verdi ben kendisini ikaz ettim. Sen kimsin ki senden özür dileyeyim dedi."

"HAKKIMI ARIYORUM"

Kendisine 'Ak Parti'nin oyuncağı' diyenleri kınadığını belirten Fatma Büyükkömürcü, "Bugüne kadar nasıl bir siyasi düşüncem varsa bundan sonra da olacak. Beni Ak Parti yandaşlığıyla suçlayanları kınıyorum. Beni sandık başında görevli olmakla suçladılar. Ak Parti'li olduğumu ispatlasınlar; oy kullanmadım ve para cezasına çarptırıldım. Ben CHP ' liyimdir. Atatürk Düşünce Derneği'nde üyeliğimde vardır. Benim görüşüm budur." dedi.

Büyükkömürcü, hakkındaki 'AK Partili' iddialarına da stüdyoya getirttiği Etimesgut CHP İlçe teşkilatına ait kartı göstererk yanıt verdi.

"DAHA ÖNCE DE BÖYLE BİR OLAYINI DUYMUŞTUM"

Muharrem İnce'nin başka kadınlarla da ilişkisi olduğunu duyduğunu söyleyen Fatma Büyükkömürcü, bahsettiği kadınlardan bir tanesinin kendisine ulaştığını anlattı.

İnce'nin evli ve çocuklu bir bayan da ile birlikte olduğu söyleyen Fatma Büyükkömürcü, "Etlik'te bir bayan varmış. Bülent Arınç ile arasındaki 'namus olayı'ndan sonra beni aradı. Kocasının katip olduğunu, Yargıtay'da çalıştığını ve Muharrem Bey'in 13 tane mesaj yazdığını söyledi. Ben de 'gidersin, hukuki haklarını ararsın' dedim." diye konuştu.

Kendisini arayan kadın ile çok fazla muhattap olmadığını söyleyen Büyükkömürcü, Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili de konuştu.

"KILIÇDAROĞLU, ÜVEY EVLAT MUAMELESİ YAPMASIN"

Fatma Büyükkömürcü, Kemal Kılıçdaroğlu'na da seslenerek, "Bana üvey evlat muamelesi yapmayın. Muharrem İnce beni taciz etti. Kibarca özür dileseydi bunlar olmayacaktı. Ama Muharrem İnce reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyor." diye konuştu.

Sayfayı Paylaş