1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İnce Bir Fark

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Üç kadın, sohbet ediyorlardı. Biri nişanlı, biri evli, biri de sevgilisi olan bir kız...

Erkeklerini baştan çıkarmanın yollarını konuşuyorlardı... İçlerinden biri atıldı…

"Bir dergide okudum vücudu saran siyah deri giysiler ve deri maske, erkekleri gerçekten baştan çıkartıyormuş…"

Bir mağazaya gidip, siyah deri giysi ve maske aldılar.

Ertesi hafta buluşup, başladılar anlatmaya; Nişanlı kız, "Deri giysinin etkisi müthişti" dedi. "Giydiğim akşam, sabaha kadar seviştik..."

Sevgilisi olan da anlattı: "Dediğin kadar var, ben de sabaha kadar seviştim deri giysi sayesinde. Hatta sabah bile gitmek istemedi benikisi…”

Sessiz duran evli kadın duramadı: "Ben de anlatayım başıma gelenleri bari... 0 akşam giydim deri giysiyi, taktım maskeyi, çocukları da anneme gönderi beklemeye başladım bizimkini... Kapıyı anahtarla açtı. Girdi ve bana bir baktı, ne dedi biliyor musunuz?

- Hey Batman. Akşama ne yemek var ?"

Sayfayı Paylaş