1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İnce Dudaklar Nasıl Dolgun Görünür

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve arz-ı hal tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL

İnce Dudaklar Nasıl Dolgun Görünür

Kadınlar için önemli olan diğer bir bölge dudaklardır. Bir kadının sahip olmak istediği dudak yapısı dolgun olandır. Fakat bazı kadınlar yaratılışları gereği ince dudaklara sahiptirler. Ancak basit yöntemlerle ince dudaklarınızı daha dolgun göstermek sizin elinizde.
    Çoğu kadın hayalindeki dudaklara ulaşmak için estetik uzmanlarına giderek cerrahi yöntemlere varan uygulamalara başvurabilmektedir. Fakat dudaklarınızın dolgun görünmesi için cerrahi bir işlem uygulanmadan önce kendinizin rahatlıkla uygulayabilirsiniz

Daha dolgun dudaklara kavuşabilmek için;

- Doğru ve dudağınıza uygun bir dudak kalemi kullanmak,
    - Dudaklarınız dolgunlaştıracak rujları tercih etmek,
    - Dudak çizgilerinizi kapatıcılar yardımı ile yok etmek. Böylece ruju sürmek için daha geniş bir alanınız olacaktır.
    - Dudak kalemini düzgün çekemiyorum diyorsanız. Sizin için dudak dolgunlaştırıcı ruj kullanmak daha iyi olacaktır.

2. Karabibek

Karabibek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    0 ÇTL
    Ben şunu okumuştum.İnce dudakları olanlar çok koyu renk ruj kullanmaktan kaçınmalıymış.

Sayfayı Paylaş