1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ingilizce mektup dediğin böyle yazılır

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve 'katniss' tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. 'katniss'

'katniss' Üstat

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    2.080
    Meslek:
    memur
    Yer:
    Yerin altından
    Banka:
    1 ÇTL
    ingilizce mektup dediğin böyle yazılır xdxd
    hello!can friendim.my abuzıttın..

How are you friendim.çoluk çhildren how.best'ti......r inşallah.

My'a question sorarsan best'im allah'a şükür.world işte yuvarlanıp going'im.

My mother what yapıng.keyfi beatiuful'dur inşallah.epeydir my mother'le no speaking.eğer my mother'i see çok selam song.

La friendim my father what yapıng.gine coffeehaneyegoing mi?he friendsleriyle coffeehanede okey and batak playing mi?he'ye song sakın yenilmesin.

My brodher'in chıldreni olmuş.boy mu girl mi olduğunu no bilmeking.childrenin boy mu girl mi olduğunu my'a song.

My school da baya beatiuful going işte.school'un başından beri english lesson seeing.english'ı söktüm.i'm speak english şakır şakır.your'a söz verdiğim gibi

mail'ime son verirken your'un gözlerinden kiss.your'u çok özledim.hele bi swim olsun my comeing inşallah

Sayfayı Paylaş