''İnşallah'' Dedirtecek Bir Film...

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,979
Beğeniler
53
#1
Gelecekten Bir Gün Adlı Sinema Filmi Türkiye'nin 5 Yıl Sonra ki Halinin Nasıl Olacağını Anlatan Güzel Bir Komedi Filmi. Her Şey Sadece Türkiye'de Çıkan Petrol Yataklarıyla Başlıyor.Bu İşlenen Zaman İçerisinde Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi Finali Oynayacağı, Türk Lirası'nın Doları Geçip Dünya'da Hüküm Kuracağı Avrupa'nın ve Amerika'nın Çöküşe Geçeceği Gibi ''İnşallah'' Dedirtecek Güzel Konular İşlenmekte..


Hayrettin Karaoğuz, Hande Subaşı, Rasim Öztekin, Neco, Işın Karaca, Bektaş Erdoğan, Murat Serezli ve konuk oyuncu olarak da Arda Kural’ın rol aldığı ‘Gelecekten Bir Gün’ adlı sinema filminin fragmanı büyük ilgi görüyor. Tüm çekimleri İstanbul’da altı haftada tamamlanan film 5 Şubat 2010’da sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak.

Hande Subaşı’nın ilk kez bir şehirli kızı oynadığı, Rasim Öztekin’in ‘melek’ olarak sinema izleyicisinin karşısına çıkacağı filmde, Issız Adam adlı filmi ti’ye alarak ‘Kızsız Adam’ kısa metrajıyla sanal oltamda şöhret olan Hayrettin Karaoğuz da bulunuyor. Bu filmin, özellikle kendini şanssız hisseden izleyicilere keyif vereceğini belirten Karaoğuz, ilk kez bir uzun metrajda rol alıyor. Karaoğuz ‘Beş yıl sonra neler olacağını kim bilmek istemez ki? Filmimizde beş yıl sonrasının Türkiye’si de çok keyifli doğrusu. Her şeyi kötü giden, hayata umutsuz bakan bir adamın umut aşılayan tavrına tanık olacak izleyici’ diyerek rolüyle ilgili ipucu veriyor.Film Bahçesi Prodüksiyon Şirketi / Cüneyt Ceylan’ın yapımcılığını ve aynı zamanda senaristliğini üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Boğaçhan Dündar oturuyor.
 

Benzer konular

Top