1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İnsan, kalbi ve iradesiyle aklın karargahıdır!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Ne vakit düşlerin meyanındazamansam
    Her amelin hesabında tefekküretmeye muhtaç bir nefessem
    Nazarın tesirinde, kalbin suskunhalinde, fikrin hayrete duçar bırakan kadrinde gezinsem
    Temaşa ettiğim ve mütebessim bireda ile sessizliği tercih ettiğim lahzalar, bu bedbin halime kimbilir neler anlatıyor

Hayli vakittir gönlümce gezmeyiunuttum
    En müstesna tepelerin, ruhumasürur bahşeden hazdan uzaktım
    Her insanın bir meşgalesi var,sanki yarışmak için adanıyor her kan, soramazdım
    Talep edilen, dünya adınakeyfiyet dilenen zevki, çaresiz iradesine ve aklına bırakmalıydım

İbret olması için zikrediyor vebu manada okunur
    Anne ve babalar mesuliyetinialdıkları evlatları eşlerine teslim ederken bahtiyar olurlar
    En hassas ve fedakarlık hazzındabulunarak, gözlerinden korur ve böylece büyütüp okuturlar
    Evlatlar manen ve madden yaşlı anne ve babalarından çocuklarına bakmak için hizmetve himmet beklememelidirler
    Yoksa onların yorgunluğunu vearta kalan özel yaşantılarını dikkate almadan yaşamayı marifet sayan birererzavallıdırlar

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş