1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İnsan Olmak İçin İnsan Doğmuş Olmak Yetmez

Konusu 'Kıssadan Hisse' forumundadır ve yaren* tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL

İnsan olmak için insan doğmuş olmanın yetmediğini yakinen hissettiğimiz günlerde yaşıyoruz
    Herkesin bir şey olma noktasında ölçütleri var ve hayatı o metreyle ölçüyor
    Bizim parametrelerimiz farklı olmak zorunda
    Hz Ademin iki oğlundan mazlum ve haklı olna bir ölçüttür
    ashab ateşler içinde yanmalarına rağmen kazanan olmaları bir ölçüttür
    Hz İbrahimin tek başına bir ümmet olması bizim için ölçüttür
    Bu çağın maşrapasına sığmasalarda
    ölçütlerimiz evet yalnızca gördüklerimizdem ibaretti
    doğruya doğru eyriye eyri dedklerimiz kelimlerimizn nimet olduğunu bile bile savurganlığından sa hiç bıkmadığımız
    hayatında itnia gösterdği görevinde tek bir kelmesinden ızdırap duyup bir halifeya kafa tutan "O" insan kadar yüreğimiz bizi götürmedi dorğulara
    kimi zaman doğru bu kardeşim ATEŞ yanarsın dedklerimiz yadaATEŞİ bizede anlatın dedklerimiz/kıırldılar küstüler bize
    ateşin büyüğü küçüğü olmazdı
    ateş ateşti oysa ve dokunduğu yerde illa iz bırakandı
    şu doğrultuda itina gösteriyormuş gibi göründüğümüzALLAHA kulluk vazifemizde ve ALLAH tan fazla itina ile bağlandığımız kullar varolduğu müdddetce /
    YARADAnın kalbe sığdığını unutanup elbette değil Everesti dünyayı ben yarattım demekten geri kalmayacak
    sahi bizim hayatımızda kaç UMEYR kaldı
    yada Allahın emri için KULa kul olmaktan vazgeçen UMEYRelbette biz kula kul olmaktan vazgeçmedikçe ne ÖMER gibi halifeler gelir başımıza nedeAllahın emri için ÖMERLERE kafa tutanUMEYR ler
    ve ONLARki bakıldığında ALLAHI hatırlatırlar

Sayfayı Paylaş