insan yerine koymamak

Hazangülü

Forum Onuru
saymamak, değer vermemek, önemsememek, söz hakkı vermemek, değersiz görmek.
uygulanan kişide psikolojik sıkıntı yaratan olaydır.
adam yerine koyulmamayı, uygulayana öğretecek eylemdir.
eğer ki adam yerine koymamak sadece iplememek şeklinde vuku buluyorsa, sizin de karşı tarafı iplememeniz ile kolaylaşabilen eylem.

fakat eğer ki, adam yerine koymamak, size insanlık dışı davranılması şeklinde buku buluyorsa karşı çıkmanız gereken eylemdir.

e-PaCk

Forum Gururu
insan olmamakla eşdeğer fiilimsi eylem ya da eylemimtrak fiil.
ama lamayla cimiyi bi kenara koyarsak yağni kısaca insan olursak-hafif hayvandan bozma-
bazıları hakediyor ğargadaşım. kiminin tipi kiminin nicki gel de beni adam yerine koyma diye bas bas bağırıyor. tirende vapurda kaldırımda heryerde var bu hödüklerden. sanarsın ki insan kopyalayan mahluklar ilk insan yerine konmicak insanları kopyalamışlar. üç beş tane brad pit beşer onar tane huge grant kopyalasana denyo.
olayın özne tarafından algılanışı da mühim tebiğ. adam belki kendini bile adam yerine koymuo belki seni de kendi gibi bilio o vakit olağan bir olgu olmakta başlıkta yazan başında da betimlediğim üzre fiil bozması eylem.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
insan olmamakla eşdeğer fiilimsi eylem ya da eylemimtrak fiil.
ama lamayla cimiyi bi kenara koyarsak yağni kısaca insan olursak-hafif hayvandan bozma-
bazıları hakediyor ğargadaşım. kiminin tipi kiminin nicki gel de beni adam yerine koyma diye bas bas bağırıyor. tirende vapurda kaldırımda heryerde var bu hödüklerden. sanarsın ki insan kopyalayan mahluklar ilk insan yerine konmicak insanları kopyalamışlar. üç beş tane brad pit beşer onar tane huge grant kopyalasana denyo.
olayın özne tarafından algılanışı da mühim tebiğ. adam belki kendini bile adam yerine koymuo belki seni de kendi gibi bilio o vakit olağan bir olgu olmakta başlıkta yazan başında da betimlediğim üzre fiil bozması eylem.

:S hönk hiç üstüme alınmayaraktan insan yerine koymamak terimine katılmıyorum insanları standartlaştıramayız her insan bir değildir her insanda olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir şey yoktur herkez farklıdır bizim kriterlerimize uygun insan yoktur vardır o ayrı karakter meselesi dyelim :D fazlada asabiyet yapmayalım yeşil çay ile doğal relaksa ulasalım :P

e-PaCk

Forum Gururu
Çok relaxım bebişim sana sormalı yeşil çay faide verdi mi sana.
Aşk acın dindi mi
huzura erdin mi
üstüne hafif bişeyler aldın mı
ahsahfsd

e-PaCk

Forum Gururu
Darısı başıma öyleyse.
Kumunu neyini de döktüysen zıbarsana sen
Hayır karışmaktan değil ben yatıcam şimdi forumu üatüne kapatıcam kurda kuşa yem olucan ondan bu ürkekliğim
o değil de çok ağrıo benim başım

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
uykumu kaçırdılar zıbaramıom ninni bile fayda etmio gitme bee çay demledim hatta bu saate gel içelim baş ağrısına birebir