İntihar Saldırısımı Bunlar?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1
Haziran direnişi ile beraber halkın ayaklanması neticesi verilen 5 can var. Antakyadan 3 kişi hayatını kaybetti. Devlet tarafından Ali ismail için arkadaşları öldürmüştür denildi. Ahmet için kendisi atlamıştır denildi. Ankarada ölen yurttasımız içinse polise taş atıyordu polis kendini savundu denildi.. Olayların üzerinden daha hiç bir inceleme yapılmaya başlanmadan devlet organlarınca ortaya atılan kan donduran ithamlar gün geçmiyor ki son bulsun.. 1 mayısta kafasından fişekle yaralanan lise öğrencisine örgüt üyesi terörist denildi.. Olaylar hiç başlamadan önceki masumiyetinde ise inatla yapacam edecem sanamı soracam tarzı kışkırtmacı açıklamalar dikkat çekti ve ardından saldırgan bir tutum. haziran direnişi tam dindi derken eylül direnişinin patlak vermesi ve yine devlet kanallarınca kıskırtılması (otdüden yol geçmek arı kovanına çomak sokmaktır) ayrı bir hikaye.. Reyhanlı patlamasınıda eklememek ayrı bir ayıp olur. daha enkaz kalkmadan abd yağmur altı şemsiyeli muhabbetler içerisine gelip esed işi bunlar demek.. ardındanda Alay edercesine mısıra ağıtlar yakmak.... Ülke üzerinde nasıl oyunlar oynanıyor? bunlardan kim yada kimler çıkar sağlıyor yada ne çıkarı sağlıyor​
 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,740
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#2
gezi olayları yüzünden koça cephe alan iktidar ve yandaşları,odtüyüde rahat bırakmayacak...neler oluyor hepsi planlı,projeli işler bunların,reyhanlı belgeleri orataya çıkınca chpnin üstüne yıkmaya çalışıp,elimizde belge var diyerek boşa atayım,dolu gelir hesabı yapan hükümet millete sus payı verdi,kaçıp arap ülkelerinden birine gitti.

gülen cemaatiylede arası açılıncı başı ağırsa chp,geziciler,teröristler,dış güçler diye sallmaya devam ediyor...benden bu konuyla ilgili herkese bir tavsiye dönen bu oyunları çözmek istiyorsanız kaşif kozinoğlunun kendi kaleminden anlattığı soluksuz okuyacağınız dünü,bugünü,yarını anlatan kitabını okuyun...son nefesini vermeden önce gül,arınç,erdoğan,gülen cemaatinin amaçlarını,nasıl lider,hoca,başbakan,cumhurbaşkanı olduğunu anlatıyor...o zaman olan olayların tamamen gülen cemaati,israil ve abd kaynaklı olduğunu göreceksiniz.

bu halka her şey mübah...bastırılmış,susturulmuş,sindirilmiş ve el,etek öpen bir topluma dönüştürülmeye elleri bağlı,gözleri kör halde gidiyorlar...beter olsunlar dicemde masum insanlara yazık.
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#3
ülkem için korkuyorum 11 yıldır korkuyorum artık bazı şeyler değişecek ama mısır gibi oyunamı getiriliz yoksa iyi bir şeylermi olur bilemiyorum
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,247
Beğeniler
426
#4
Türkiye'nin burnundan kıl aldırmayan bazı kesimleri sanırım artık gerçekleri görüyor dedirtti gezi olayları.
 

Benzer konular

Top