1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

iPhone 6, 4.7 inç olacak

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL
    iPhone 6'nın üretim bandından sızdırılan fotoğraflar, telefonun 4,7 inç boyutunda olacağı iddialarını güçlendirdi.

Fransız teknoloji sitesi nowhereelse.fr, bir şekilde iPhone 6'nın üretim sürecine sızdı ve akıllı telefonun üretim kalıbının fotoğrafını yayınladı.

138x64mm ebatlarındaki kalıp, 4,7 inçlik bir akıllı telefon geliştirilmekte kullanılıyor. Ancak bunun iPhone 6 olduğuna dair kesin bir şey söylemek mümkün değil.

iPhone 6'ya ait olduğu söylenen 4,7 inçlik bu üretim kalıbı, daha önce ortaya çıkan iPhone 6'nın 5,5 inç ve 4,7 inç olmak üzere iki farklı boyuta sahip olacağı iddialarını da destekliyor.

Sızıntılar sürekli olarak devam ediyor fakat hâlâ iPhone 6 ile ilgili birçok soru işareti var. Cihazın tanıtılmasını beklediğimiz WWDC’ye birkaç ay kaldı ve o zamana kadar yeni iPhone ile ilgili daha çok sızıntının ortaya çıkacağını tahmin ediliyor.

Sayfayı Paylaş