iPhone ekranınız yandan bakıldığında görünmesin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,473
Beğeniler
8,997
Takım
GALATASARAY
#1
Hemen herkesin karşılaştığı bir sorundur bu meraklı gözlerin telefonunuz veya tablet bilgisayar üzerinde olması. Mesaj yazarken veya okurken, tablet bilgisayarınızda özel bir sayfada iken birilerinin gözlerinin elinizdeki cihazın ekranına doğru kaydığını farkettiğinizde rahatsızlık durmamak imkansız. İşte bu durumu düşünen 3M firması harika bir uygulama geliştirmiş. Yandan bakıldığında telefonunuzun veya tabletinizin ekranı siyah görünüyor ve ekrandaki yazıların, resimlerin görünmesini imkansız hale getiriyor.

* * * * *

3M firması akıllı telefon ve tabletlerin ekranlarının yandan bakıldığında siyah görülmesini sağlayacak bir ekran gizlilik filtresi geliştirdi.

Özel olarak üretilen ekran gizlilik filtreleri ile akıllı telefon ve tabletler artık güvende olacak.

3M, tüm akıllı telefon ve tabletleri hem çizilmelere hem de meraklı gözlere karşı koruyacak yeni bir ürün geliştirdi: 3M- Ekran Gizlilik Filtresi.

Blackberry, iPhone, iPad, Samsung, Motorola ve daha birçok marka ile uyumlu olan ekran gizlilik filtreleri, ekranların çizilmesini önlerken aynı zamanda yandan bakıldığında ekranı karartarak bilgilerin başkaları tarafından görülmemesini sağlıyor.

3M- Ekran Gizlilik Filtresi, cihazın temiz kalmasını sağlarken dokunmatik ekran fonksiyonlarını da etkilemiyor. Kolayca uygulanıp çıkartılabilen filtreler aynı zamanda ekran koruyucu filtre olarak da kullanılıyor ve sadece kullanıcının ekranı görmesini sağlayarak meraklı gözlerden bilgileri koruyor.

Ekranı temiz tutması ve çizilmelere karşı koruma özelliğinin yanı sıra gizlilik sağlayıcı özelliği ile piyasada muadili olmayan ürün aslında yeni değil. 3M daha önce bu filtreleri dizüstü ve masaüstü, LCD ekran bilgisayarların farklı model ve boyutları için üretmişti. Kendini kanıtlayan bu gizlilik filtreleri ile artık tüm akıllı telefon ve tabletlerde meraklı gözlerden uzak, güven içerisinde kullanılabilecek.

3M- Ekran Filtreleri ISO 9241-7 kalite belgesine sahip olup ömür boyu garanti ile çok yakında satışa sunulacak.
 

Benzer konular

Top