1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Irmak Adaya Torpille Gitti!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.772
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.919 ÇTL

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları değerlendirdi.

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

YARIŞMAYA TORPİLLE Mİ GİTTİ?

Acun Ilıcalı'nın sağ kolu, Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontuç'un, adada yarışan manken Irmak Atuk'la aşk yaşadığı ortaya çıktı. Yontuç, 'Yok Böyle Dans'a katılan, sonra yarışmanın sunucusu olan Burcu Esmersoy ile yaklaşık bir yıl süren bir aşk yaşamıştı.

Atuk'la Yontuç'un ilişkisinin yarışmadan önce başladığı, ünlü mankenin de bu sayede adaya gittiği iddia ediliyor. Daha önce de Burcu Esmersoy'un yarışma sonrası sunucu olduğu düşünülürse, Atuk'u da Acun Medya'nın başka projelerinde sunucu olarak görecek miyiz?

Bu ilişkiye çok şaşırmıyorum çünkü gayet normal, 24 saat beraberler. Sürekli birlikte vakit geçirirsen duygusal ilişki meydana gelebiliyor. Eğer adadan önce bu ilişki başladıysa, Irmak Atuk'un torpille adaya gittiğini de düşünenler vardır tabii ki. Ancak bu yarışmaya Acun kimi isterse o gidiyor. Sonuçta Irmak başka yarışmacıların önüne geçmiş değil. Programın formatında belli bir testten geçmek gibi bir şey yok. Bu ilişki biterse Yontuç'un yine ünlü isimlerle anılmaya devam edeceğini düşünüyorum. Hayatına ciddi bir ilişki girene kadar da bu böyle devam edecektir. Atuk'un da yarışma sonrası adını daha çok duyacağız.

KENDİNİ GERİ ÇEKMEZSE EVLENECEK ADAM BULAMAYACAK

Oyuncu Emre Kınay ile Gamze Karaman'ın bir aydır birlikte olduğu ortaya çıktı. Karaman'ın Kınay'ın kızı Duru ile de iyi anlaştığı öğrenildi. Kınay, Ocak ayının sonunda 3 yıldır birlikte olduğu Şahika Koldemir'le evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı. Adını Beyazıt Öztürk aşkıyla duyuran Gamze Karaman ise; Öner Akgün, Önder Bekensir, Evren Teker, Umut Evirgen ve Berkan Emiroğlu gibi birçok isimle birlikte olmuştu.

Kınay'ın istikrarlı ilişkilerine göre Karaman'ın hızlı sevgili değiştirmesi şimdiden olumsuz sinyaller mi veriyor? Çok uzun soluklu olmayacak gibi mi bu ilişki?

Aynen öyle. Bu ilişkinin kesinlikle uzun süreli olacağını düşünmüyorum. Emre Kınay ile Gamze Karaman'ı bir arada düşünemiyorum. Karaman'ın bundan önce birlikte olduğu erkeklere bakarsak, Kınay onların hiçbirine uymuyor. O yüzden de bu ilişki çok uzun sürmeyecektir. Karaman anladığım kadarıyla aşkı yakalamaya çalışıyor ama doğru adamı bulamıyor. Bu yüzden de birçok kişiyle adı anılıyor. Bence kendine kötülük ediyor. Artık kendini geri çekmeli yoksa bundan sonra evlenebilecek erkek bulmakta zorlanacak. Umut Evirgen'le ilişkisi de bir iki gece sürmüştü. Çünkü haber olur olmaz terk edildi. Hiç haber olmak istemeyip daha tanışır tanışmaz görüntülenmeleri, Evirgen'i delirtti. Karaman insanlara tanıma fırsatı vermiyor, her şeyin hemen duyulmasını sağlıyor. Kendi yapıyor demiyorum ama bir şekilde onunla birlikte olan adamlar haber oluyor. ya etrafındakilere çok güveniyor, bunu onlar duyuruyor ya da gittiği mekanlarda hemen tanınıp fotoğraflanıyor. Kınay-Karaman ikilisinin aşkının ne kadar süreceğini zamanla göreceğiz.

ÖZCAN'IN YENİ PARTNERİ BU FİLMLE PATLAYACAK

Özcan Deniz, yeni filmi 'Ateş ve Su' için aradığı sarışın oyuncuyla nihayet anlaşma imzaladı. Deniz'in filmdeki partneri, Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen olacak.

Wilma Elles'le yaşanan polemikten sonra Özcan Deniz'in Yasemin Allen tercihini nasıl buldunuz? "Evim Sensin"in başarısından sonra bu film de Özcan-Yasemin ikilisiyle çok ses getirecek mi?

Özcan'ın bu tercihi ya hiç ses getirmeyecek ya da tam tersi, patlayacak. Bunun ortası yok. Daha yeni yeni popüler olan bir isim, çok da güzel kız. Fahriye de Özcan'la ilişkisinden sonra iyice parlamıştı. Filmin tutup tutmayacağını kestiremiyorum. Tutmazsa Özcan'a bir şey olmaz. Ancak tutarsa Yasemin Allen şöhretinin en üst seviyelerine ulaşacaktır. Bu film onun hayatı için kilit noktası olacak.

ÇOK ERKEN YAKALANDILAR

İşadamı Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat, turizmci işadamı Doruk Kaya ile Taksim'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Kameraları görünce büyük şok yaşayan İdil Fırat, Kaya'nın aracına bindi. Daha sonra genç işadamının korumaları, gazetecilerden fotoğrafları silmelerini istedi. Ardından Kaya'nın aracıyla Reina'ya giden ikili, aynı locada eğlendi.

Kıvanç Tatlıtuğ'la olan ilişkisi kısa süren İdil Fırat, bu kez şansını kendi çevresinden biriyle mi deniyor? Daha uyumlu bir çift var karşımızda diyebilir miyiz?

Doruk Kaya, gelecek vaat eden ve önümüzdeki yıllarda adını daha çok duyacağımız başarılı bir işadamı adayı. İdil Fırat'ın da geçmişi kötü değil. Hep düzgün ilişkileri oldu. Bu ilişkinin sonu her şey olabilir. Seviyeli ve düzgün bir ilişki yaşayacaklardır. Henüz birbirlerini tanıma aşamasında olduklarını düşünüyorum. Çok erken haber oldular. İnşallah bu ilişki sona ermemiştir çünkü Kaya ailesi haber olmaktan nefret eden bir aile. Birliktelikleri devam ederse de daha temkinli olacaklardır.

CEYLAN'IN AİLESİ BURAK'A BAYILIYOR

Oyuncu Burak Özçivit'le sevgilisi Ceylan Çapa'nın mutluluğuna nazar değdi! Genç çift, önceki akşam otoyolda, trafiğin tam ortasında büyük bir tartışma yaşadı. Her iki taraf da birbirine sesini yükseltince olanlar oldu. Çapa, sinirlerine daha fazla hakim olamadı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne doğru ilerlerken araçtan inmek istedi. Ancak Özçivit buna müsaade etmedi. O sırada patlayan flaşlar, aralarındaki tartışmaya nokta koydu. Görüntülendiklerini fark edince sakinleşen ikili, hızla yollarına devam etti.

Ceylan Çapa'nın hareket eden bir araçtan inmeye kalkışmasına neden olan şey nedir? Her yerde el ele göz göze olan çift, neden bu duruma geldi?

Nazar denemez, bunun gayet normal olduğunu düşünüyorum. Her ilişkide böyle şeyler oluyor. Tozpembe olsa sorun olurdu zaten. Bu kavga da gelip geçicidir. Çapa ailesi Burak'ı çok seviyor. Bu ikilinin, ilişkileri eğer sağlamsa evliliğe doğru yürüyecekler diye düşünüyorum. Burak zaten ailenin içine girdi. Aile de aslında şaşkın. Sonuçta ünlü bir oyuncu, burnu havada olacağını düşünüyorlardı. Ancak tanıdıkça Burak'ın ne kadar mütevazı bir insan olduğunu gördüler. O yüzden gelip geçici kavgalar bunlar. Bu ilişkinin sonu evlilikle bitecektir.

GELİNİM KOCAMLA BİR OLUP...

2008'de sigortacı Emin Atalay ile evlenip müzik dünyasına veda eden Müşerref Akay, boşanmanın ardından zehir zemberek açıklamalarda bulundu: "Emin Bey, benden istediği 900 bin lirayı hukuki yollardan alamayınca davadan vazgeçti. Ben de bunun üzerine kendisinden talep ettiğim tazminat davasını geri çektim. Sadece mal paylaşım davası açtım. Benden önce aldığı hiçbir şeyde gözüm yok. Ancak evliliğimiz sırasında bir ev, bir araba ve bir tekne aldı; yasalar önünde, bunlar üzerinde hakkım var ve istiyorum. Beş yıl boyunca çalışmadım; maddi manevi kayıplarım oldu. Tekneyi, oğlum İbrahim Tezcan ile birlikte aldılar. Krediyi de oğlum çekti. Sonra ondan vekalet alıp tekneyi üzerine geçirip satmış. 1.5 yıl önce boşanmaya karar verdiğim için kendimi bekarlığa alıştırmıştım. Evli kaldığım süre içinde çok üzüldüm, çok yıprandım çok gözyaşı döktüm. Ben mal mülk peşinde değilim ama bana yaşattıklarının bedelini ödemek zorunda."

Akay'ın sözleri bunlarla bitmedi. "Oğlumla boşanma davası süren gelinim Sinem Öztürk de, eski eşimle bir olup benim aleyhime şahitlik yaptı. İkisi birlik olup hem oğlumu, hem beni üzmek için ellerinden geleni yaptı. Ben kurtuldum, inşallah oğlum da o kadından kurtulacak. Adalete güveniyoruz. Neticede Emin Bey ile ikisi kendi kazdıkları kuyuya düştüler. Oğlum hala Sinem Hanım'ın etrafa yaptığı 400 bin liralık borcu ödüyor. Oğlum ona güzellik merkezi açmıştı." diyen Akay'ın sözleri herkesi şok etti. Siz bu şok iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Gelini ile eski eşinin birlik olup kumpas kurduklarına inanıyor musunuz? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ancak neden böyle bir şeye kalkışsınlar?

Gerçekten şok edici ithamlar. Mahkeme devam ediyor. Bu kadar net maddeleri arka arkaya sıraladığına göre demek ki var bir şeyler. Aslında Türkiye'nin her yerinde olan şeyler bunlar. Bu sefer şöhretli bir insanın başına geldi. Ünlü bir insan olduğu için, adı bu skandallarla anılmasın diye kolayca istenen parayı vereceği düşünüldü herhalde. Ancak Müşerref Akay dişli çıktı. Sonuna kadar da savaşacağını düşünüyorum. Bu konu böyle kapanmayacak. İleriki günlerde işin rengi belli olacaktır.

TATLISES'İN BİR BÜYÜSÜ VAR

İbrahim Tatlıses, Anneler Günü'nde Perihan Savaş'tan olan kızı Melek Zübeyde ve damadı Volkan Akkaş ile buluştu. Ünlü türkücü, buluşma sırasında kızı Melek Zübeyde'ye, cep telefonuna kaydettiği küçük kardeşi Elif Ada'nın son fotoğraflarını gösterdi. Tatlıses, aynı gün Twitter'da da ilginç bir mesaj yayınladı. Kızı Elif Ada doğduktan sonra kendisiyle görüşmeyen Derya Tuna, Perihan Savaş ve ilk eşi Adelat Hanım'a şöyle seslendi: "Adalet Hanım, Perihan Savaş ve Derya Tuna'nın Anneler Günü'nü kutlarım. Hepsi çocuklarımın annesidir ve hepsi benim için özeldir!"

Her zaman İbrahim Bey'in çocuklarının annelerine adaletli davrandığını söylemiştiniz. Bu tweet'le eski hayat arkadaşlarının gönlünü de almış oldu. Bu medeni davranışı takdir ediliyor ama eğer eski hayat arkadaşlarından evlenmek isteyen olursa, İbrahim Bey'in bu tavrı devam eder mi sizce? Perihan Hanım'ın dışında hayatına başka bir erkek alan olmadı bugüne kadar. Neden sizce?

İbrahim Bey'in bu tavrı, eğer eski hayat arkadaşlarından birisi evlenecek olursa devam etmez. Gerçi onların da evleneceklerini düşünmüyorum. Perihan Savaş, Tatlıses'ten sonra evlendi ama Derya Tuna'nın kolay kolay evlenebileceğini düşünmüyorum. Evlenemez diye bir şey yok ama böyle bir şeyin olacağına ihtimal vermiyorum. Tatlıses hayat arkadaşlarına hep sahip çıktı. Ayrıldıktan sonra kesip atmıyor, bir şekilde onlarla iletişimini koparmıyor, kötü günlerinde yanlarında oluyor. İbrahim Bey'in de bir büyüsü var herhalde. Geçtiğimiz günlerde çekilen fotoğraf da çok güzeldi. Kızına kardeşinin fotoğrafını gösterdi. Damadını da çok seviyor. Kendisi de artık evli, yeni bir hayatı ve sorumlulukları var. Medeni bir şekilde ilişkileri devam edecektir.

Sayfayı Paylaş