1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İş İlanı Haberi - 600 kişi alınacak

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu farklı iki pozisyonda toplam 600 kişi istihdam edecek.

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'na 400 Vergi Müfettiş Yardımcısı ve Sosyal Güvenlik Kurumu'nun taşra teşkilatına 200 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı olmak üzere toplam 600 kişi kamuda istihdam edilecek Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'na 400 Vergi Müfettiş Yardımcısı ve Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) taşra teşkilatına 200 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı olmak üzere toplam 600 kişi kamuda istihdam edilecek.

Maliye Bakanlığı ile SGK'nın personel alım ilanları Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 400 Vergi Müfettiş Yardımcısı işe alacak. KPSS puanına göre yapılacak işe alımlarda KPSS puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan alanlar sınavlara katılabilecek. İşe alım için giriş sınavının yazılı bölümü 3-4 Mart tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da sabah ve öğleden sonra olmak üzere dört oturum halinde yapılacak.

Giriş Sınavının yazılı bölümüne katılmaya hak kazanan adaylar ile yazılı sınavın yapılacağı adres ve sınav saatleri; e-Devlet portalı, Maliye Bakanlığı ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı internet sayfalarında yazılı sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecek. Adaylar için ayrıca sınava giriş belgesi düzenlenmeyecek. Sınav için başvurular ise 2 Şubat Perşembe günü başlayıp 17 Şubat 2012 Cuma günü sona erecek. Adaylar Giriş Sınavına Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının internet sayfasındaki Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuracaklar.

SGK'YA 200 PERSONEL ALINACAK

SGK, Sosyal Güvenlik Denetmeni olarak yetiştirilmek üzere, Kurumun taşra teşkilatına 200 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı alacak. KPSS puan türlerinden 75 ve üzeri alanların katılabileceği sınavlar, için başvuru 13 Şubat tarihinden 24 Şubat tarihi saat 17: 30'a kadar Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Ziya Bey Cad. No: 6 Balgat/Ankara adresine elden veya posta yolu ile yapılacak. Postadaki gecikmeler ve süresi içerisinde belirtilen adrese ulaşmayan müracaatlar dikkate alınmayacak.

Sınav ise 16-21 Nisan tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olup, sınava girmeye hak kazanan adayların listesi ve sınav tarihleri 5-9 Mart tarihleri arasında [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] internet adresinde ilan edilecek...

Sayfayı Paylaş