İş İlanı için Başvurdu, Tecavüz Edip Sattılar

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,905
Beğeniler
53
#1
Kocaeli'nin yeni ilçelerinden Darıca'da, 'Yatalak kadına bakacak yatılı kadın aranıyor' ilanı üzerine Sakarya'dan gelen 22 yaşındaki genç kız önce tevavüze uğradı, sonra kapatıldığı evde yaklaşık 20 kişiye para karşılığı satıldı...
Darıca’da oturan Y.Ç., bir gazeteye ‘yatalak eşime bakacak eleman arıyorum’ diye ilan verdi. Bu ilanı gören ve işe ihtiyacı olan Sakaryalı 22 yaşındaki R.Ö. Darıca’ya gelerek Y.Ç. ile görüştü. Ancak önerilen 500 TL aylık ücreti az bulan R.Ö. işi kabul etmedi. Y.Ç. ise bunun üzerine genç kızı arkadaşı 30 yaşındaki G.Ç.'ye yönlendirdi.


‘ÖNCE TECAVÜZ, SONRA SATIŞ’
İddiaya göre G.Ç., iş umuduyla yanına gelen R.Ö.’ye önce tecavüz etti. Sonra da genç kızı zorla alıkoydu. Birkaç gün sonra da kızı Darıca’da oturan B.- A. F. çiftinin evine gönderdi. Burada bir odaya kapatılan ve zorla tutulan R.Ö., ifadesine göre 20 gün boyunca 20 kişiyle para karşılığı ilişkiye girmeye zorlandı.


Bununla da yetinmeyen zorbalar, bu kez genç kızın Sakarya’da oturan ailesini arayarak, kızlarının ellerinde olduğunu belirtip, fidye istedi. Genç kızın ailesinin durumu polise bildirmesi üzerine telefon aramalarından yola çıkılarak genç kızın alıkonulduğu ev bulundu.


Eve baskın yapan polis, R.Ö.'yü kapatıldığı odada bulurken, olayla ilgili olarak ilanı veren Y.Ç. ile birlikte, genç kıza tecavüz eden G.Ç. ve genç kızı evde alıkoyup para karşılığı başka erkeklere satan karı- koca gözaltına alındı.

(HÜRRİYET)

bu insanlar nasıl bu hale gelebiliyorlar ya nasıl sadece benlik duygusuyla bu kadar sapıtabiliyorlar:S:S
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,847
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#2
gazete ilanları ciddi denetimden geçmeli bence tabi en güzeli gazete ilanları ile iş aramamak
 

Benzer konular

Top