ışık kapanınca değişen odalar

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Işıklar kapandığında sanki bir başka odadaymışçasına bir görüntü sunan odalarınız olsun ister miydiniz. İşte ışıklar kapanınca değişen oda örnekleri.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
çok hoş duruyor ama belkı de burdan gozuktugu gıbı olmayabılır:S
yoo görüntü çok güzel karanlıkta uyumayı seviyorum ben,yani anlamsız gibi,mobilyalarımızı yapan şirket önce bizimle tanışıyor,kişiliğimize göre evimizi döşüyormuş,eşimin yada benim bilmediğimiz bir yönümüz varmış demek ki,tüm evin eşyası bembeyaz,sadece yatak odasın da mavi perdeler var,dolapta mavimsi dokunuşlar,ışıkları mavi,meğer kendimizi hiç tanımamışız:P :D
not:yeni evleneceklere tavsiyem gidin mobilyanızı ALIN.bu tarz tasarımcılara güvenmeyin :D

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
yoo görüntü çok güzel karanlıkta uyumayı seviyorum ben,yani anlamsız gibi,mobilyalarımızı yapan şirket önce bizimle tanışıyor,kişiliğimize göre evimizi döşüyormuş,eşimin yada benim bilmediğimiz bir yönümüz varmış demek ki,tüm evin eşyası bembeyaz,sadece yatak odasın da mavi perdeler var,dolapta mavimsi dokunuşlar,ışıkları mavi,meğer kendimizi hiç tanımamışız:P :D
not:yeni evleneceklere tavsiyem gidin mobilyanızı ALIN.bu tarz tasarımcılara güvenmeyin :D

neyse boşver zamanla kendi istediğin tasarımları alırsın biraz kullan:)eşyalar önemli mi sanki içinde sevdiğin adam varsa samanlık seyranlık meselesi yani:)