Magazin İşler Güçler'in Şarkısı Twitterı Salladı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Yaz döneminde başlayan ve yakaladığı büyük başarı sayesinde yayınlanmaya devam eden İşler Güçler dizisi her geçen hafta hayran sayısını artırmaya devam ediyor.

Son dönemin en başarılı komedi dizilerinden biri olan İşler Güçler, 3 televizyoncu arkadaşın aynı programda çalışmasını anlatıyor. Aksiliklerden dolayı hiçbir programı tamamen bitirmeyi başaramayan 3 kafadar, bir türlü şeytanın bacağını kıramıyor.

Programı bir türlü yayınlayamadıkları için para kazanamayan ve bu yüzden farklı televizyon programları da yapmaya çalışan kafadarlardan Murat Cemcir İşler Güçler'in geçen haftaki bölümünde, popçu Nigar Tan'la yakınlaşmaya başladı ve olaylar karıştı.

Yakınlaştığı Nigar Tan'ın klibinde de oynamayı düşünen Cemcir ve Hashtagimsin sen adlı şarkı sosyal medyayı kırdı geçirdi.

HASHTAG' NEDİR?

Twitter kullanıcıları zaten bilirler. Başına # işareti konulan kelime üzerinde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz ve sizin gibi düşünen/ düşünmeyen kullanıcıları görebilirsiniz. Yani kullanıcıları ortak bir noktada buluşturur bir nevi. Örneğin Twitter arama çubuğuna #kamingo.net yazarsanız, kamingo.net ile ilgili twitterda konuşulan/paylaşılan konuları görebilirsiniz. 
Top