1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İspanyol Paça Yeniden Moda

Konusu 'Moda' forumundadır ve BeReNN tarafından 6 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    İspanyol Paça Yeniden Moda

Bir dönem ispanyol paça giymek en büyük moda günahıydı. Neyse ki artık göğsümüzü gere gere giyebiliriz...

Bu 70'ler çılgınlığı tam olarak ne zaman başladı ya da ne kadar sürecek emin değilim, emin olduğum tek şey kabarık saçları, çiçek desenlerini ve yüksek belleri görmek bana kesinlikle iyi geliyor. Düşük bel ve skinny pantolonları kötülemiyorum elbette, ama kabul etmeliyiz ki bu pantolonlar bacaklarımızı kısa ve tombul gösteriyor.

İspanyol paçalı ve yüksek belli pantolonlar ise tam tersi, cabak boyumuzu uzatıyor ve geniş paçaları sayesinde kalçamızı daha orantılı ve küçük gösteriyorlar. Bu sene podyumlarda harika pantolonlar gördük, ilham almanız için sizinle de paylaşacağız...

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.872
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    428 ÇTL
    Uzun boylularda beğeniyorum..

Sayfayı Paylaş