1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İsrail'e En Sert Tepki..Bravo Chavez

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve e-PaCk tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    İsrail’e en sert diplomatik tepki Venezuela lideri Hugo Chavez’den geldi. Chavez, “İsrail ordusu, namertçe, kendi halkını koruduğunu iddia ederek, bitap düşmüş, masum insanlara saldırıyor. İsrail halkına sesleniyorum. Bu hükümetin karşısına çıkın ve onlara ‘ellerinizi vicdanınıza koyup çocuklarınıza bakın’ deyin. Dünya bu çılgınlığı durdurmalı” diye konuştu.

Chavez İsrail büyükelçisiyle birlikte çok sayıda elçilik personelinden de ülkeyi terk etmesi istendi. Ayrıca, İsrail Cumhurbaşkanı ve ABD Başkanı’nın uluslararası bir mahkemede yargılanması gerektiğini ve Venezuela’daki Musevi cemaatini, İsrail hükümetine karşı tavır alması gerektiğini savundu.

Venezuela’nın, bu kararı üzerine, İsrail de Tel Aviv’deki Venezuela Maslatagüzarını sınır dışı etme kararı aldı.

İsrail Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Yigal Palmor, Venezuela’nın aldığı karara misilleme olarak Tel Aviv’deki Venezuela Maslahatgüzarını sınır dışı edeceklerini belirttiği açıklamasında, “Biz de karşılık olarak Tel Aviv’teki Venezuela Büyükelçiliğinin maslahatgüzarını sınır dışı edeceğiz” dedi.

Palmor, bunun “Venezuela ve halkı için onurlu olmayan kaba bir karar olduğunu” da ifade etti ve bu kararın “Venezuelalı liderlerin dinci ve teröristlerle yaptığı ittifakları yansıttığı” görüşünü savundu.

2. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Bravo Chavez. İkinci kez bravo sana.. İlk bravo kötü ingilizcenle busha "Siz bir eŞŞeksiniz dediğin için." ;)

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Hakikaten bravo, hiç kimsenin gösteremediğini chavez gösterdi. Allah chavez'e hidayet, müslüman olduğunu söyleyenlere de gerçek islâmı nasip etsin.. Ne biçim bir dünya bu dünya anlamıyorum anlamıyorum anlamıyorum.....

Sayfayı Paylaş