İstanbul'da gece boyunca 15 araç kundaklandı

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
PKK terör örgütünün 15 Haziran'da eylemsizlik kararını sona erdireceğini açıklamasının ardından İstanbul'da gece boyunca 15 araç kundaklandı.


Oto kundaklama olayları sebebiyle polis ekipleri de çalışmalarını yoğunlaştırdı. Polisin yaptığı çalışmalarda olay bölgelerine yakın yerlerde yapılan uygulamalarda ise çok sayıda kişinin gözaltına alındığı ve çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

İSTANBUL (İHA) - PKK terör örgütünün 15 Haziran'da eylemsizlik kararını sona erdireceğini açıklamasının ardından İstanbul'da gece boyunca 15 araç kundaklandı. İtfaiye ekipleri sabah saatlerine kadar yoğun bir şekilde çalışırken, araçları yanan vatandaşlar ise çileden çıktı.
İstanbul'da gece saat 02.00'den itibaren başlayan kundaklama olaylarında 15 araç terör yandaşları tarafından kundaklandı.
Zeytinburnu, Güngören, Esenler, Bağcılar, Kartal, Beyoğlu ve Küçükçekmece'de park halinde araçlar molotofkokteyli atılarak kundaklandı. Yanan otomobillere önce vatandaşlar sonra itfaiye ekipleri müdahale etti. Zeytinburnu Beştelsizler Mahallesi 111 sokak içerisinde yakılan 5 araç, itfaiye tarafından söndürülürken, otomobillerinin yanmasını izleyen bazı kadınların ise gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Beyoğlu, Er Meydanı Caddesi üzerindeki yakılan araçlar söndürülürken bir vatandaş, araçları yakanlara tepki
 

patik

Özel Üye
Özel üye
Katılım
24 Arl 2009
Mesajlar
2,868
Beğeniler
402
Şehir
Kayseri
#2
Sözlerinde amma da sadıkmış hainler, bir gün dahi bekleyememişler... Onların da sonu gelecek...
 

Benzer konular

Top