1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"İstanbul'da Kılıçdaroğlu kazandı"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Memleketi Tunceli'deki sonuçları beğenmeyen Kamer Genç, seçimlerde şaibe olduğunu öne sürdü ve ekledi: CHP'lilerin yerinde olsam...

Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, AKP kaybetse de Tunceli’deki seçim sonuçlarından çok memnun olmadığını belirterek “Daha sağlıklı bir sonuç çıkabilirdi” dedi.

Tunceli seçmeninin, seçim öncesi dağıtılan “buzdolabı, çamaşır makinesi işe yaradı” dedirtmemek için AKP’ye oy vermediğini kaydeden Genç, kazanamasa da AKP’nin oy oranını yükselttiğine dikkat çekti. Seçim günü İstanbul’da olduğunu belirten Genç, seçim sonuçlarını “Tam bir şaibeli seçim” sözleriyle değerlendirdi. Genç “Bence sandıklarda hile yapıldı, CHP’lilerin yerinde olsam itiraz ederim” dedi.

Resmi olmayan sonuçlara göre, Tunceli yeniden DTP’li aday Edibe Şahin’i belediye başkanlığı koltuğuna oturturken, sonuçlar Başbakan’ın talimatına ve “beyaz eşya” dağıtımına rağmen Tunceli’yi almayı başaramayan AKP kadar, Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç’i de memnun etmedi. Tunceli’deki seçim sonuçlarını ANKA’ya değerlendiren Genç, AKP’nin her tarafta olduğu gibi Tunceli’de de kaybettiğini belirtirken, “Ancak Tunceli’de daha sağlıklı bir seçime gidilebilirdi. Vatandaş, AKP kazandığı takdirde buzdolabına, çamaşır makinesine oy verdiler, işe yaradı dedirtmemek için, bu izlenimi vermemek için AKP’ye oy vermedi, DTP’ye oy verdi. Seçim sonucundan pek memnun değilim. Daha iyi sonuç çıkabilirdi” diye konuştu.

Tunceli’de CHP’li adayın kazanmasını istediğini ifade eden Genç, “Tunceli küçük bir il, akrabalık, aşiretçilik var. Bütün unsurları dikkate almak lazım.” dedi. Genç, AKP’nin seçimi kazanamamış olmasına rağmen tarihinde olmayan bir şekilde Tunceli’deki oylarını artırdığına da dikkat çekti. AKP’nin seçim öncesi beyaz eşya dağıtımı yaptığını hatırlatan Genç, “Vali AKP militanı gibi çalıştı. Tunceli’deki seçim tarafsız bir şekilde yapılmadı, sağlıklı bir seçim değil” diye konuştu.

“CHP’NİN YERİNDE OLSAM İSTANBUL SONUÇLARINA İTİRAZ EDERİM”

Genç, seçim günü İstanbul’da Bahçelievler ve Eyüp’e gittiğini belirterek Bahçelievler’de seçim sandıklarının İstanbul belediyesinin otobüsleri ile getirildiğini gördüğünü söyledi. Genç “Oy torbalarını getiren kamu görevlileri. Bunların AKP’liler tarafından ürkütülmesi, korkutulması mümkün. Daha önceden düzenlenmiş sandıkları koyabilirler. İstanbul seçimi tam şaibeli bir seçim. Bana göre Kılıçdaroğlu seçimi aldı. Dört gün boyunca İstanbul’da gezdim. Kılıçdaroğlu’na her kesimden yönelme vardı. Bence sandıklarda hile yapıldı. Ben CHP’lilerin yerinde olsam sonuçlara itiraz ederim.” diye konuştu.

KaynaK- HaberTürk

2. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    zaten akp kazansa kazansa fakir fukara edebiyatı yaptığı ama seçim zamanı bittiği zaman hatırlamadığı yerlerde kazanır kamer gencede pek güven olmaz ama neyse devranı döndüredursunlar bakalım bu dünya onların ne yapalım :)

3. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Bu sadece bir iddia sonuçta belgeyle ispatlanmamış yada görüntü yok
    Ama 2 gündür adliye önündeyim ve olay şehir Adana'dayım :) En geç biz bitirdik seçimi... Gördüklerim bana kalsın diyorum ;)
    Dün yakın bir şekilde İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'yı ysk'dan alıyorduk sonuçları ama 1 saat durdu veriler. Yorum yok...

4. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    biz bilmesek de Allah biliyor yaa:) zaten bir hinlik varsa ortada Allah geçriveriri kafalarına kazanı günahlarını almamak lazım:)

5. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Neden AKP nin kazanmış olması bu kadar zorunuza gidiyorki.Neden illaki şaibe olmalı Türkiye'nin bu kadar yerinden oy almış hepsimi şaibe.Bu insanlar peşpeşe seçilmişler.Demekki iyi bir şeyler yapıyolarki seçiliyorlar.Her halde gerçeği Allah biliyor.Ama lütfen kimseyi zan altında bırakmayın.Sonuçlar açıklanmış Kılıçtaroğlu hala neyin peşinde merak ediyorum doğrusu.Madem sevilen bir insan diğer seçimlerde alır zaten.

6. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    büyük ümit ve sabırla hocam zaten:) bizi suçladığımız yok zaten varsa Allah kafalarına geçirir o kazanı diyoruz. şaibe var demiyoruz hareketlilik sadece dikkatimiz çekti o kadar:)

7. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Haberi okuyup yorum yapsaydın keşke.
    Kılıçdaroğlu bir şeyin peşinde mi?
    İddia denilmiş zaten ve yapan kişi Kamer genç :)
    Kesin birşey yok. Sadece Güncel bir haberi verdim ;)

8. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Güncel bir haber olduğunun farkındayım gayet.Sadece seçim günü yapılan yorumlardan bahsetmek istemiştim aslındZZZZamer Genç ise bir şeyi ıspatlamaya çalışan ve beceremeyen bir şahıstır.Hiç bir zaman desteklemediğim parti adayına karşı seviyesizce bir söz etmedim hepsine saygı duyarım ama tek sinir olduğum insan Kamer Genç olmuştur.Güncel bir haber paylaşımın içinde teşekkür ederim ;)

9. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Sonuçta bir seçim atlatıldı yani herkes yorumunu yazar.
    En az seçime değinen forumda burası. Kötülemek değil yada kötülemiyorum ama siteye de girince sanki hiç seçim olmamış gibi gördüm burayı :)
    Neysee sadece bir haber ;)

10. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    booooşverrr tartışsan ne olacak tartışınca daha da geri tepiyor:) herkes kendince en doğru olanı yapmıştır gerisi Allaha kalmış :)

Sayfayı Paylaş