1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

Forumda "YAZ" konulu resim yarışması düzenledik. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

İstanbul'da Trafik Yine Felç Olacak

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör Yarışma Birincisi

Beğenileri:
    6.141
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    657 ÇTL

Köprü çalışması, Zafer Bayramı töreni derken İstanbullu'ya trafikte rahat yok. Bu kez da Kadıköy Meydanı'ndaki miting dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

1 Eylül'de Kadıköy Meydanı'nda sol görüşlü sivil toplum kuruşlarınca (STK) Suriye'ye destek mitingi gerçekleştirilecek.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'den yapılan açıklamada 1 Eylül Cumartesi günü 10.00-18.00 saatleri arasında kapalı olacak yollar şöyle sıralandı:

RIHTIM CADDESİ TAMAMEN KAPALI OLACAK

* Rıhtım Caddesi tamamen trafiğe kapatılacaktır.

* Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yol trafiğe kapatılacaktır.

* Söğütlüçeşme Caddesinden Rıhtım'a inen ara sokaklar trafiğe kapatılacaktır.

* Taşköprü Caddesi, Kışla Caddesi, Orgeneral Şahap Gürler Caddesi, Albay F. Sözdener Caddesi ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacaktır.

* Tıbbiye Caddesi'nden gelen trafik akımı, 1-Burhanfelek Caddesi'nden E-5 yönüne yönlendirilecektir.

* Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa, ışıklar istikametine yönlendirilecektir.

* Söğütlüçeşme Caddesi'nden gelen trafik akımı, Altıyol Boğa Meydanı'ndan Rıhtım'a inmeleri engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine yönlendirilecektir.

* Moda'dan gelen trafik akımı, Mühürdar Kavşaktan tekrar Moda istikametine yönlendirilecektir.