1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İstanbul'da Trafik Yine Felç Olacak

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.770
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.917 ÇTL

Köprü çalışması, Zafer Bayramı töreni derken İstanbullu'ya trafikte rahat yok. Bu kez da Kadıköy Meydanı'ndaki miting dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

1 Eylül'de Kadıköy Meydanı'nda sol görüşlü sivil toplum kuruşlarınca (STK) Suriye'ye destek mitingi gerçekleştirilecek.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'den yapılan açıklamada 1 Eylül Cumartesi günü 10.00-18.00 saatleri arasında kapalı olacak yollar şöyle sıralandı:

RIHTIM CADDESİ TAMAMEN KAPALI OLACAK

* Rıhtım Caddesi tamamen trafiğe kapatılacaktır.

* Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yol trafiğe kapatılacaktır.

* Söğütlüçeşme Caddesinden Rıhtım'a inen ara sokaklar trafiğe kapatılacaktır.

* Taşköprü Caddesi, Kışla Caddesi, Orgeneral Şahap Gürler Caddesi, Albay F. Sözdener Caddesi ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacaktır.

* Tıbbiye Caddesi'nden gelen trafik akımı, 1-Burhanfelek Caddesi'nden E-5 yönüne yönlendirilecektir.

* Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa, ışıklar istikametine yönlendirilecektir.

* Söğütlüçeşme Caddesi'nden gelen trafik akımı, Altıyol Boğa Meydanı'ndan Rıhtım'a inmeleri engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine yönlendirilecektir.

* Moda'dan gelen trafik akımı, Mühürdar Kavşaktan tekrar Moda istikametine yönlendirilecektir.

Sayfayı Paylaş