1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Işte acun'un türkiye'ye "rezil" olduğu an..!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Hazangülü tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Show TV'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması bu hafta ilginç bir 'düelloya' daha sahne oldu. Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar'ın program sırasında birbirleriyle şakalaşmaları renkli görüntüleri de beraberinde getirdi. Acun'un tek başına gelen yarışmacıya "çok etkilendim" demesi Avşar'ı sinirlendirdi. Acun'un daha önce tek başına gelen yarışmacıları elediğini söyleyen Avşar kızı "Daha önce en az 4-5 kişiye tek başına bir yere gidemezsin dedin şimdi niye böyle diyorsun" diyince Acun'un tepkisiyle karşılaştı. Acun'un bu sözlere itiraz edip "Onu genelde Sergen söyler ben en fazla bir iki kere söylemişimdir" demesi üzerine programın yönetmeninden daha önceki kayıtları çıkarmasını istedi. Kayıtlar ortaya çıktığında Acun'un birçok defa bu lafı söylediği de ortaya çıktı. Karşısında kayıtları gören Acun gol yediğini kabul ederek "İlk golü yemeyi severim ama haftaya 5 atacağım" diyerek Avşar'a karşılık verdi...

:)) iste kadin yine gosterdi ne kadar dikkatli oldugunu akiliyim diyen erkeklere :))))

2. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Ülkecek uğraştığımız mevzuları gözden geçirmekte yarar var diye düşünüyorum.

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bunu Hülya değil bende biliyorum :)
    Acun tek gelenlere gerçekten hayır diyordu :D

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    evet ben surekli degilde tesaduf izliyordum ve burda bir erkegin yaptigina hayir yapmadim demesi inatlasmasi :))))ve iste kadinin dikkatliligi :)))

Sayfayı Paylaş