1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İşte F.Bahçe ve G.Saray'ın Rakipleri

Konusu 'Futbol' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

  1. LoSt_LoVe

    LoSt_LoVe Forum Onuru

    Katılım:
    12 Ekim 2008
    Mesajlar:
    4.011
    Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    UEFA Avrupa Ligi'inde gruplara kalan temsilcilerimiz Galatasaray ve Fenerbahçe'nin gruplardaki rakipleri belli oldu. G.Saray F, F.Bahçe ise H Grubu'nda...

    [​IMG]
    Monaco'da gerçekleştirilen kura çekimlerine 2 torbadan giren temsilcilerimizden, Galatasaray F Grubu'nda; Yunanistan temsilcisi Panathinaikos, Romanya ekibi Dinamo Bukreş ve Avusturya'dan Strum Graz takımları ile eşleşti.

    H Grubu'na düşen Fenerbahçe ise; Romanya'nınSteaua Bükreş, Hollanda'dan Twente ve Moldova temsilcisi Sherıff ile eşleşti.

    Grup maçlarında her takım birbiriyle içerde ve dışarda olmak üzere ikişer kez karşılaşacak ve toplam 6 maç oynayacak. Gruplarda ilk 2 sırayı alacak takımlar 2. tura yükselecek.

    Grup maçları 17 Eylül ile 16-17 Aralık 2009 tarihleri arasında yapılacak.

    UEFA Avrupa Ligi grupları şöyle oluştu:

    A GRUBU
    Ajax, Anderlecht, Dinamo Zagrep, Timişoara

    B GRUBU
    Valencia, Lille, Slavia Prag, Genova

    C GRUBU
    Hamburg, Celtic, Hapoel Tel-Aviv, Rapid Wien

    D GRUBU
    Sporting Lizbon, Heerenveen, Herta Berlin, Wentnsplis

    E GRUBU
    Roma, Basel, Fulham, CSK Sofya

    F GRUBU
    Galatasaray
    , Panathinaikos (Yunanistan), Dinamo Bukreş (Romanya), Strum Graz (Avusturya)

    G GRUBU
    Villerial, Lazio, Levski Sofia, Slazburg

    H GRUBU
    Fenerbahçe
    , Steaua Bükreş (Romanya), Twente (Hollanda), Sherıff (Moldova)

    I GRUBU
    Benfica, Everton, AEK,, Bate Borisov

    J GRUBU
    Shatkar Donetsk, Club Brugge, Partizan, Touluse

    K GRUBU
    PSV, Kopenhag, Sparta Prag, CFR Cluj

    L GRUBU
    Werder Bremen, Avustira Wien, Atleticho Bilbao, Nacional


    Etiketler: uefa galatasaray fenerbahçe avrupa ligi

    (Haber 7 )
     

Sayfayı Paylaş