1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İşte Feminizm

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve deLi qIz tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. deLi qIz

deLi qIz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DeLiLerin yanından=)=)
    Banka:
    5 ÇTL
    Dünya feministler kongresinde, Amerikan Delegesi Hanımefendi kürsüye gelmiş: 'Geçen yılın kararlarını aynen uyguladım.Eve gider gitmez kocama: 'Bundan sonra temiz çamaşır istersen kendi çamaşırını kendin yıka. İşte makine orda..' dedim. İlk gün birşey görmedim.İkinci gün birşey görmedim.
    Üçüncü gün bir baktım, makinenin başında sadece kendi çamaşırlarını değil, benimkileri de yıkıyor.
    '

Alman Delegesi söz almış: Ben de kararımız gereğince kocama:'Bundan böyle temiz tabakta yemek istiyorsan kendi bulaşığını kendin yıka dedim..Birinci gün birşey görmedim. İkinci gün birşey görmedim.Üçüncü gün baktım, makinenin başında sadece kendininkileri değil,benim bulaşıklarımı da yıkıyor.'

Üçüncü konuşmacı bizden, feminist kardeşimiz: 'Türkiye'ye döner dönmez kararımız gereğince kocamla konuştum.Ona dedim ki: 'Bundan böyle yemek istiyorsan, kendin pişirmen gerekecek. İşte mutfak orada..' dedim.Birinci gün birşey görmedim. İkinci gün birşey görmedim.Üçüncü gün sol gözüm biraz açılır gibi oldu, hafiften görmeye başladım.

2. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Güleriz acınacak halimize işte o hesap..Bende güldüm...:v:v:v

3. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    :D :D yaw bir bayan olarak ağlamam lazım ama valla koptum ya saolasın :D :D

4. SaMeT10

SaMeT10 Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    elimden her iş gelir:D
    Yer:
    2 dk yerimde durmuyorum ki sana da söylim
    Banka:
    0 ÇTL
    güzel espriymiş:)
    ama erkeğede yemek yap denmez:D
    şahsen bana deseler hayatta yapamam gider dışardan alırım:)

Sayfayı Paylaş