İşte merakla beklenen film

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,905
Beğeniler
53
#1
22. Yüzyılda bir başka gezegende geçen, son zamanların en merak edilen filmi şimdiden tartışılıyor. Eleştirmenlere göre bu film sinemayı tamamen değiştircek ve devrim yaratacak....
"Titanic"in Oscar ödüllü yönetmeni James Cameron'un Aralık ayında yayınlanması beklenen yeni filmi "Avatar" şimdiden en merak edilen film oldu. 22. Yüzyılda, küçük bir gezegen olan Pandora'da geçen film, hayal gücünün sınırlarını zorlar nitelikte.Film, Na'vi kabilesi olarak adlandırılan mavi tenli, dev hümanoidlerinle, insanlar tarafından "üretilen" hibrid insanların bulunduğu Pandora'ya gitmeye gönüllü olan felçli bir askerin müthiş hikayesini anlatıyor. Şimdiden Oscar'a birkaç dalda aday olacağı söylenen bilim-kurgu "Avatar" da, kendi dünyasını mahvetme aşamasına gelmiş insanları anlatan filmlerin en ilginci olarak niteleniyor.

Filmin, teknik açıdan da sinemaya yeni bir boyut getirmesi bekleniyor. Siyah-beyazdan, renkli sinemaya geçmek kadar önemli bir gelişme olarak nitelenen filmde kullanılan teknik, üç boyutlu görüntüyü getiriyor.

 
Düzenleyen yönetici:

buhurdan

Özel Üye
Özel üye
Katılım
12 Ock 2013
Mesajlar
7,545
Beğeniler
1,828
#3
iyi güzel anlatmışsın tamam da filmin adı ne? :D
 

Benzer konular

Top