1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İşte Trabzonspor'un rakipleri

Konusu 'Trabzonspor' forumundadır ve aslann tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

  1. aslann
    Ruhhastasi

    aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

    Katılım:
    25 Temmuz 2009
    Mesajlar:
    6.970
    Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Cinsiyet:
    Bay
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    [​IMG]


    Temsilcimiz Trabzonspor'un Avrupa Ligi'ndeki rakipleri belli oldu
    UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcimiz Trabzonspor'un rakipleri belli oldu. Bordo-mavili ekip, J Grubu'nda Lazio (İtalya), Legia Varşova (Polonya) ve Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) ile eşleşti.

    Monaco'da Grimaldi Forum'da gerçekleştirilen kurada, 48 takım, 4'erli 12 gruba ayrıldı.Ligde grup maçları 19 Eylül'de başlayacak ve 12 Aralık'ta sona erecek. İkinci tur maçları 20 ve 27 Şubat 2014, üçüncü tur karşılaşmaları 13 ve 20 Mart 2014, çeyrek finaller 3 ve 10 Nisan 2014, yarı finaller ise 24 Nisan ve 1 Mayıs 2014'te yapılacak.

    UEFA Avrupa Ligi'nde final maçı 14 Mayıs 2014'te İtalya'nın Torino kentindeki Juventus Arena'da oynanacak.

    İŞTE EŞLEŞMELER

    A GRUBU: Valencia, Swansea, Kuban, Saint Gallen

    B GRUBU: PSV Eindhoven, Dinamo Zagreb, Chornomorets, Ludogorets

    C GRUBU: Standard Liege, Salzburg, Elfsborg, Esbjerg

    D GRUBU: Rubin Kazan, Wigan, Maribor, Zulte Waregem

    E GRUBU: Fiorentina, Dnipro, Paços de Ferreira, Pandurii

    F GRUBU: Bordeaux, APOEL, Eintracht Frankfurt

    G GRUBU: Dinamo Kiev, Genk, Rapid Wien, Thun

    H GRUBU: Sevilla, Freiburg, Estoril, Liberec

    I GRUBU: Lyon, Real Betis, Vitoria Guimaraes, Rijeka

    J GRUBU: Lazio, TRABZONSPOR, Legia Varşova, Apollon

    K GRUBU: Tottenham, Anzhi, Sheriff, Tromsö

    L GRUBU: AZ Alkmaar, PAOK, Maccabi Haifa, Shakhter Karagandy
     

Sayfayı Paylaş