İsyankar Cemal - İntikam

Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,281
Beğeniler
126
#1
iNTiKaM
sen varya kızım sen sevmesini bilmeyen aşk için değmeyen aynı zamanda zır delinin biris
n adını kalbime aşk diye yazmışdım güzel bir hayalii gerçek sanmışdım senin sevgine naılda kanmışdım seni sevdiğim için öz<ür dilerimm..

aşkından karşılık beklemek suçmuşş şu vefasız dünyada neler yokmuş senın beni sevmeye niyetin yokmuş seni sevdiğim için özür dilerimm
İNTİKAM
,
İNTİKAMIM ÇOK ACIDIR yapmayan yalancıdır söyle bu kaçıncıdır senin bana yaptıklarınherşeyin bir sırası vardır sıra bana gelecek unutmaki şunu zalim son gülen iyi gülecek yaptığın yanına kalmayacak bir kıyamet kopacak kulagını aç ii dinle zalimm senin le hesabım var intikamım alınacak..


sen her zil çaldında omudur diye açtın mı sen her telefoın çaldında omudur die kaldırdın mı sen hiç sokağımızdan geçerken hiç gözlerin beni aradımı bunları sen yaşamadın sen bilemezssin bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız ben bilirim kitabsız..

senin sevgin hiç yaşamadan bittimi? senin güllerin açmadan kırılıp koparıldımı? senin aciz bedenin hiç bu dünyada yandımı bunları ben yaşadım ben bilirim alahsız allahsız

sen hiç ardı ardınaa sigara yaktınmı? sen hiç sabah kadar ağladınmıı? sen hiç severken aldatıldınmı? bunları ben yaşadım sen yaşamadın sen bilemezssin allahsız bilemezssin kitabsız..

sen her gördüğünü bana benzettinmi peki sen bana değil bir başkasına seni seviyorum dedinmi? sen diyemezssin be gülüm! sen sevemezssin bunları sen yaşamadın sen bilemezssin bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız ben bilrim kitabsızz..

sen hiç doğduğuna pişman oldunmu? sen içki sarhoşu değil sevda sarhoşu oldunmu? sen hiç bir kula kul oldunmu? bunları sen yaşamadın sen bilemezssin bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız ben bilirim..

sen hiç insanlığını bir insana sattınmı? sen hiç kendini bilerek ateşe attınmı? sen yıllarca bir sevgi uğruna yıpratıldınmı? bunları sen yaşamadın sen bilemezssin bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız allahsız

sen hiç feleğin ağır sillesiyle karşılaşdınmı? senın göz yaşların hiç yağmur olup sele karışdımı? senın zavallı gönlün ve taş kalbin acı çekmeye alıştımı? bunları sen yaşamadın bunları sen bilemezssin bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız ben bilirim..

sen hiç çıkılmaz kuyuya atıldın?sen hiç ıssız ve karanlık bir odada yanlız kaldınmı? sen hiç bitmeyen bir sevgiyle yandınmı? bunları sen yaşamadın sen bilemezsin bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız ben bilirim..

senin umutların ve hayallerin hiç başlamadan bittimi? sen unutmak için doğduğun ve yaşadığın yerden gittinmi? sen doğruyu sevmedinki utanasın zalim! bunları sen yaşamadın sen bilemezssin bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız ben bilirim kitabsızz!

sen duvarlara hiç seni seviyorum diye yazdınmı? sen hiç kendine söz verdinmi bu sevda bitmeyecek diye? sen hiç allahına dualar ettinmi sevdiğimi bana kavuşdur diye bunları sen yaşamadın ULAN sen bilemezssin bunları ben yaşadım ULAN! BEN BİLİRİM ALLAHSIZ ben biLirim ben bilirim...

sen hiç İSYAN ettinmi aLLAha? neden yarattın neden yaşatmıyorsun diye sen hiç azraile meydan okudunmu sen benim canımı alamazssın diye sen hiç kaderine küstünmü ben kaybetim sen kazanıyorsun diye bunları sen yaşamadın sen bilemezssin BUNLARI BEN YAŞADIM ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim KİTABSIZ.... BEN BİLİRİM..


( tüm sevipte seilmeyenlere sevipte kavuşamayanlara geLsin )


Şair: iSYaNKaR CeMaL

Not bunu siir olarak dinlemenizi tafsiye ederim :((
 

Benzer konular

Top