1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İtiraf ediyorum...

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve Vapurdumanı tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Vapurdumanı

Vapurdumanı Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    Depresyonda olup olmadığımdan emin değilim yani mutsuz değilim. Ama mutlu da değilim. Gün içinde espriler yapıp gülebiliyorum. Fakat bazı geceler yalnız kaldığımda nasıl hissedildiğini unutuyorum.

dderya, tatlı çiçek, MeRciMeK ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.063 ÇTL
    Yalnız kalmak da güzeldir :)
    Bazen yalnız olduğumu düşündüğümde diyorum ki ben yalnız değilim Rabbim görüyor beni ve O şah damarımızdan bile yakın bize :)
    Bazen perdeyi aralarım gökyüzünü bakarım gece sonra koyarım başımı yastığa uyurum :)
    Yalnızlığın içinde bile birşey bulursan mutsuz olmadığını farkedersin :)

r0se ve Vapurdumanı bunu beğendi.
  3. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL
    Depresyonda falan değilsin. Sopa istiyorsun sen benden.

4. Vapurdumanı

Vapurdumanı Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    286 ÇTL
    Ne sopası hayııırrr :)

Papatya bunu beğendi.
  5. smoove

smoove Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    64 ÇTL
    Hepimiz bazen çok yalnız hissetmet miyiz, bundan daha normal ne olabilir? Siz niye insanlar bu kadar whatsapp ve facebook kullanıyor zanlediyorsunuz, yalnızlıktan :) Yalnızlık günümüz dünyasının kaçınılmaz sonu ve insanlar bu açığı sosyal medya ile kapatmaya çalışıyor ancak ne yazık ki o eski samimiyet kalmadı.O misafirliklere gitmeler falan filan geride kaldı, zaten insan her aklına geleni her an biriyle paylaşırsa buluşunca söyleyeceği birşey kalmıyor ki geriye.

Çağlayağmur ve CenX bunu beğendi.
  6. CenX

CenX Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    82 ÇTL
    bende yaklasik boyle dusunuyorum, ama teknolojinin esaretinden artik kurtulmak mumkun degil.

7. smoove

smoove Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    64 ÇTL
    Belki esaretinden tam anlamıyla kurtulmak mümkün değil ama en azından sevdiklerimizle biraradayken elimize yapışmış olan şu akıllı telefonları bir kenara bırakabiliriz ve birlikte olduğumuz kişiye odaklanabiliriz.Birçok kişi sohbet esnasında dahi whatsapp'tan başkalarıyla yazışmaya devam ediyor ki bence hiç de kibar olmayan bir davranış.O zaman buluşmanın hiçbir anlamı yok, herkes evde otursun skype'tan chatleşelim.Bir de şu yüzeysel konuşmalar insanları derin düşünmemeye itiyor, yani duşa girdim, işte bakkaldan şunu aldım falan filan, canım sıkılıyor gibi yazışmalar ve paylaşımlara alışan beyinler şöyle daha derin konularda konuşunca tökezlemeye başlıyor çünkü kendini hiç zorlamadığı için diğer zamanlarda, kolaya kaçtığı için diyelim etkileyici konuşmayı da beceremiyor ne yazık ki...

SAHRA_BUSE, YoRuMSuZ ve _nehir_ bunu beğendi.
  8. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.241
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    825 ÇTL
    Vay be birileri daha varmış böyle düşünen, kendimi daha az antika hissedebilirim artık :P

SAHRA_BUSE, ZeyNoO, YoRuMSuZ ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.478
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    198 ÇTL
    "Mutlu olmak" ve "mutsuz olmamak" arasindaki farki ayirt edip, seni nelerin mutlu ettigine bakmalisin bence.
    Bir liste yapmak ise yariyorbu gibi durumlarda. Cunku ne mutlu ne de mutsuz oldugunda cok bunaliyor insan :)

SAHRA_BUSE ve _nehir_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş