1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin İvana Sert Şarkı Söylerse

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL

Cuma akşamı yayınlanan Beyaz Show'un bu haftaki konukları arasında Bugün Ne Giysem programının sunucusu İvana Sert vardı. İvana Sert konuk olduğu programda Sırpça Tik Tak şarkısını seslendirince twitterda olay oldu. İşte İvana Sert ve şarkısı için twitterda yazılanlar...

@gizbasciftci: Küçücük nesnelere dünyaları sığdıran Hasan Kale kenarda oturuyor. İvana sert baş köşede yazık...
    @aliasfur: İvana sert çekemeyen kızların yazdıkları sayesinde TT de
    @pedergusto: ivana sert'in 1,67 boyu var türlü türlü huyu var.
    @halil_calik: Sevgili ivana sert, şarkıyı söylerken "aaaaaaa" derken çektiğin acına ortağım. Bu acı hepimizin
    @para_ali: İvana sert şarkı söylemiş. buralar yaşanılacak bir yer değil ben kendimi uzaya fırlatıyorum. İvana sert ölünce bana haber verin dünyaya atlicam.
    @a_mert91: İvana sertin şarkı söylemesi, bildiğin sırplarla savaş sebebi.
    @senocakkayra: bir beyaz showumuz vardı onuda ivana sert aldı..!! yahu ben bu kadından hiç haz etmiyorum arkadaş

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş