Magazin Ivana Transparan Giydi Flaşlar Yakaladı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1
Katıldığı bir çok programda verdiği frikiklerle meşhur olan Ivana Sert bu sefer de bir partide ışığın azizliğine uğradı.

Ivana Sert, komşusu olduğunu söylediği bir erkekle görüntülendi. W Lounge'de düzenlenen partiye erkek arkadaşıyla birlikte katılan Ivana Sert, patlayan flaşlar üzerine beyefendiden uzaklaşmayı tercih etti.

Yanındaki beyin komşusu ve de arkadaşı olduğunu söyleyen ünlü ikoncan, "Ya lütfen yanlış bir anlaşılma olmasın, kendisi benim çok iyi bir arkadaşım ve de komşum" dedi.

Beraber geldiği komşusuyla gecenin sonunda yine beraber ayrılan Ivana Sert, arabasına binerken patlayan flaşların da azizliğine uğradı. Patlayan flaşla birlikte iç çamaşırı ortaya çıkan Sert, Sözcü'nün objektifine böyle yakalandı.

DAHA ÖNCE DE GÖĞÜS DEKOLTESİ OLAY OLMUŞTU

"Bugün Ne Giysem"in ardından "En Büyük Show" adlı programla seyirci karşısına çıkan Ivana Sert, yine frikikleri ile kendisinden söz ettiriyor.

Ekranlarda yayınlanan ilk programa Sinem Yıldırım, Verda Penso ve Mert Vidinli konuk olmuştu. Gecenin 'en büyük şovunu' ise göğüs frikiğiyle Ivana Sert yapmıştı.

Sert'in bu fotoğrafını Vidinli, sosyal medyada paylaştı.. Ancak hatasını anlayan Vidinli daha sonra fotoğrafı yayından kaldırmıştı.

 
Top