1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin İvana'dan 'Sert' Cevap!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.870
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.381 ÇTL

Pınar Altuğ-İvana Sert kavgası son sürat devam ediyor. İvana Sert'i Twitter'dan eleştiren ve 'Sunucu kıtlığı mı var?' diye tepki gösteren Pınar Altuğ'a cevap geldi.

İvana Sert, eleştirilince 'sert' çıktı. En Büyük Show adlı programda sunucuuluk yapmaya başlayan Sert, Twitter'dan kendisi için "Hani ikoncan, eski model vs. diye modayla ilgili program yapınca bir şekilde idare ediyordu da gece yayınında sunuculuk yapmasın Ivana Sert" diyen Pınar Altuğ'a cevap verdi: "Herkes ekmek parasının peşinde bir şeyler yapıyor. Kimse kimsenin ekmeğiyle oynamasın. Benim eski manken olduğumu herkes biliyor, ama ben Pınar'ı tanımıyorum, eskiden ne yaptığını bilmiyorum"

ALTUĞ NE DEMİŞTİ?

Pınar Altuğ; 'Bugün Ne Giysem' programının sunucusu İvana Sert'i Twitter'da eleştirmişti.

Twitter'dan tepkisini ortaya koyan seyirciler İvana Sert'in Türkçesinin bu kadar bozuk olmasına rağmen ekrana çıkarılmasına "İvana Sert Türkçeyi doğru dürüst konuşamazken neden 2 farklı programda sunucu? Sunucu kıtlığı mı var? Kadının Türkçe aksanı rezalet" cümleleriyle tepki göstermişti.

Sayfayı Paylaş