1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İzleyeni Dağıtan Bir An!

Konusu 'Eğlenceli / İlginç Flash ve Filmler' forumundadır ve wien06 tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Savaşın soğuk yüzüne bir çok kez şahit olmuşuzdur. Kimi zaman bir haber bülteninde kimi zaman da bizi esir alan en iyi savaş sahnelerinde. İzleyeceğiniz kısa film ise bu saydıklarımızdan çok daha farklı!

İnternette dolaşan ve savaşın soğuk yüzünü iliklere kadar hissettiren film, İsrail'in Gazze işgalinin ardından yeniden gündemde! İzlenme rekorları kıran bu kısa film bir kız çocuğuyla onu izleyen muhabirin üzerine kurgulanmış.

İşte insanın tüylerini ürperten o film;

KAYNAK: internethaber

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Gerçekten tüylerim diken diken oldu.Ne diyeceğimi bilemiyorum.Ben zaten hiç anlam veremedim neden savaşta çekilen fotoğraflara ödül verilir.Nasıl böylesine bir fotoğraf yılın ödülünü alır.Bu ödülü alıp içi rahat,vijdanı rahat bir şekilde evlerine dönüp uyuyabiliyorlarmı?Neden soğuk savaş deniyo biliyomusunuz.Olayı yaşayanlar,görenler,hissedenler,birebir şahit olanlar galiba artık acı hissetmemey başladılar.O yüzden soğuk savaş.

3. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    ;HBen olsam ne yapardım????? sanırım sabaha kadar uykumu kaçıracak bu konu .....

4. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Dünya neleri alkışlıyor.Bunların insalıkla alakası yok.Müthiş çarpıcı bir konu.İsraillilerde Gazzenin bombalnışını hakim bir tepede piknik yaparak çocuklarına seyrettiriyorlardı.İnsalık ölmüş yazık yazık.

5. cR0spéR

cR0spéR Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Gerçektende insanlık ölmüş.. Yazık Yazık

6. su_misali0203

su_misali0203 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    bebek katilleri bunlar insansa ben değilim. gözyaşlarımı tutamadım izlerken ama gerçek şu ki bu sadece biri işkenceyle öldürülen çocukları düşünün birde...