1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL

Okulumuz hayırsever Halil Hikmet Karabacak ve Aybers Karabacak tarafından 2004 yılında yaptırılmıştır.
    -2004-2005 eğitim ve öğretim yılında eğitime başlamıştır. 26/05/2005 tarihinde Milli Eğitim Bakanı Sn.Doç.Dr. Hüseyin ÇELİK tarafından resmi olarak açılışı yapılmıştır.
    Ø -Okulumuz 2006-2007 Eğitim-Öğretim yılında ilk mezunlarını vermiştir.
    -Okulumuzda ikili eğitim – öğretim yapılmaktadır.
    Ø -20+1 Bilgisayardan oluşan Bilgi Teknolojisi Sınıfımız gereken plânlama yapılarak öğretmen,öğrenci ve velilerin kullanımına sunulmuştur.
    -ENTON Kimya A.Ş. tarafından okulumuza kazandırılmış olan kimya- biyoloji laboratuarımız mevcuttur.
    -Hayırsever SE-GÜ A.Ş. mühendislik tarafından okulumuza kazandırılan fizik laboratuarımız mevcuttur.
    -Orta kapasite de bir kütüphanemiz mevcuttur.Araştırma yapmak isteyen öğrencilere okul saatleri dahilinde açıktır.
    -Okulumuzda güvenlik için alarm sistemi ve gizli kamera ile izlenim vardır.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş