İzmir Ödemiş Kaymakçı Lisesi

Mc_ÖRGE

HalaMadrid
Katılım
15 Eyl 2009
Mesajlar
1,654
Beğeniler
84
Şehir
İzmir
#1
MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizi yükseköğretime, hayata hazırlamak

-Ruh Beden Sağlığı yerinde kendinden emin,özgüvene sahip çağımızın gereklerine,teknolojik gelişmelere en önde uyum sağlayacak şekilde bilgi,beceri ve teknik donanıma sahip bireyler olarak yetiştirmek için buradayız.
-34 yıllık Genç ve Bölgenin tek Ortaöğretim Kurumu olarak kendine ,ailesine,ülkesine ve dünyaya yararlı araştırıcı,üretici ve Atatürk İlkelerine bağlı nesiller yetiştiren bir Eğitim-Öğretim Kurumuyuz.
-Örgün bir eğitim kurumu olarak 15-18 yaş öğrencilere,ailelerine,yükseköğretim kurumlarına,dolayısıyla tüm topluma hizmet sunuyoruz.


VİZYON

-Okulumuz öğrenmeyi öğrenen,onurlu,güven ve karşılıklı sevgi ve saygıyı özümsemiş,özgür düşünceyi sürekli geliştiren bireyler yetiştirsin.
-Mükemmelliğin sonu yoktur.Okulumuzda herkes gelişen teknolojiden yararlanarak hergün daha iyiye ulaşmak için çalışsın,kendini yenilesin.gelişsin.Sağlanan tüm imkanları bilen,destekleyen veliler en büyük yardımcımız olsun.Her alanda gelişme kaydedelim.
Öğretmen ve Personelimiz bu okulda çalışmaktan,velilerimiz okula öğrencilerini göndermekten gurur duysun.Sevgi saygı ortamında yarınlara ümitle,güvenle ve olumlu bakan nesiller yetişsin.Veee…öğrencilerimiz her ortamda Kaymakçı Liseli olduklarını hissettirsin.Tel: 0 (232) 545 10 07Faks: 0 (232) 545 10 07 E-Posta:300039@meb.k12.tr


http://www.kaymakcilisesi.meb.k12.tr/
 

Benzer konular

Top