İzmir'de Sevgili Dehşeti

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


İzmir'in Çınarlı semtinde Gülay Dilaslan, ayrılmak istediği erkek arkadaşı T.Ö.'nün, kendisini sürekli tehdit etmesi üzerine iki kızı ve damadı ile adliyeye suç duyurusunda bulunmak için yola çıktı. Bu sırada Dilaslan'ın içerisinde bulunduğu otomobili, şehir içerisinde kovaladıktan sonra, çarparak durduran T.Ö., sevgilisini, sevgilisinin iki kızını ve damadını bıçakla yaralayıp kaçtı.

Olay, öğle saatlerinde Çınarlı Diş Hastanesi yakınlarında meydana geldi. Gülay Dilaslan, bir süre birlikte yaşadığı T.Ö.'den ayrılmak istedi. Bunu kabullenemeyen T.Ö., sürekli aradığı ve yolunu kestiği Dilaslan'ı tehdit etti. Tehditlere daha fazla dayanamayan Gülay Dilaslan, Bayraklı Adliyesi'nde savcılığa suç duyurusunda bulunmak için yanına kızları Derman Çevik, Remziye Çevik ve damadı Ferhat Kurtuluş'u da alarak yola çıktı.

T.Ö., adliyeye gittiklerini öğrendiği Ferhat Kurtuluş yönetimindeki 35 Hp 285 plakalı otomobili takip etmeye başladı. T.Ö.'nün tehditlerine aldırış etmeden yoluna devam edip durmayan Ferhat Kurtuluş, sokak aralarında izini kaybettirmek için kaçmaya başladı. Diş hastanesi önüne kadar süren kovalamaca sonunda T.Ö., aracıyla Kurtuluş'un kullandığı otomobile çarpıp önünü keserek durmasını sağladı. T.Ö., daha sonra elinde bıçakla inerek saldırdığı Gülay Dilaslan, kızları Derman Çevik, Remziye Çevik ve damadı Ferhat Kurtuluş'u çeşitli yerlerinden yaraladı.

ACISINI UNUTTU, NİŞANLISINI TESELLİ ETTİ

Kanlar içerisinde yere yığılan yaralılardan Ferhat Kurtuluş, kendi acısını unutup sağlık görevlilerinin müdahalesi sırasında nişanlısı Remziye Çevik'i teselli etmeye çalıştı. 4 yaralı, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Yaralılardan Gülay Dilaslan ile Derman Çevik'in sağlık durumunun ciddi olduğu, diğer iki kişinin ise durumlarının iyiye gittiği açıklandı.

 

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Katılım
20 Şbt 2012
Mesajlar
2,941
Beğeniler
2,705
#2
Nedendir bilinmez son zamanlarda böyle saçma salak olaylar izmir'de geçiyor.
Yada bir şekilde İzmir'in adı geçiyor.
 

Benzer konular

Top