Joiku Spot Güncellendi!

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,357
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#1
"İnternetini yanında götürebileceğin bi yer var mı bildiğin". Şüphesiz ki bu söylem Joiku Spot için söylenebilecek en güzel sloganlardan biridir. Access Point yazılımınız güncellendi!

3G ‘nin gelişiyle birlikte şüphesiz ki mobil internet alanında ciddi değişiklikler ve yenilikler yaşanacak. Hızlanan mobil internetin, beraberinde fiyat düşüşlerini de getireceği düşünülünce kullanımın artacak olması aşikâr. Akıllı telefonlardaki en güzel gelişmelerden bir tanesi de herkes adına wireless olduğu söylenebilir. Symbian tabanlı cihazlar da wireless'ın mevcut nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyorlar. Ancak bu program ile bu arabirim biraz daha farklı bir amaç için kullanılıyor.
Uygulama Symbian destekli cihazınızı bir "access point"e çeviriyor.

Mobil cihazınızdaki wireless modemi kullanarak bir wireless noktası oluşturan program, wi-fi desteği olan dizüstü bilgisayar, pda gibi cihazların bu ağ üzerinden internete çıkmasını sağlıyor. Bu internet bağlantısını da yine cihazınızın mobil internetini kullanarak gerçekleştiriyor.

ir Access point kadar özellik sunabilen uygulamanın bağlantı bilgileri de kullanışlı.

Program son derece başarılı araçlara sahip. Basit manada bir "Access point"in sağladığı bir çok özelliği destekliyor. WEP şifreleme desteği, 3 farklı wireless kanal bunlardan ilk dikkat çekenleri. Uygulama sayesinde mobil olduğunuz anlarda internet arama derdiniz ortadan kalkıyor. Symbian tabanlı wi-fi destekli bir mobil cihaz ile internetiniz her yerde sizinle.
 
Top