Jüpiter burcunuzu nasıl etkiliyor?

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Koç:

Yargıyla, yüksek öğrenimle, basın yayınla ilgili alanlarda zorlayıcı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Dövizle ilgili işlemlere özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Bolca kazanabilir, bolca masrafla karşılaşabilirsiniz.

Tasarım yeteneğinizi göstermek açısından önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için büyük bir şans yakalayabilirsiniz.

Boğa:

Başkasının olanaklarından yararlanarak parlayabilirsiniz. Partnerinizin yeteneği sayesinde gelişme sağlayabilirsiniz.

Sigorta, kredi, burs vs konusunda oldukça şanslı bir dönem geçirebilirsiniz. Bir grubun üyesi olarak saygıdeğer bir imaja bürünebilirsiniz.

Yeteneklerinizi sergilemek, değerinizi arttırmak ve büyük atılımlar yapmak için gereken cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Yabancı ülkelerle ilgili yeni bir kimliğiniz olabilir.

İkizler:

Eşiniz ya da ortağınız nedeniyle bazı şeylerden mahrum kalabilirsiniz. Hukuki olaylardan dolayı mağdur olabilirsiniz.

Finansal açıdan sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak her şeye rağmen hayallerinize doğru emin adımlarla ilerleyebilir ve ideallerinize kavuşmayı başarabilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz birinden ya da bir durumdan kurtulabilirsiniz. Kıymet verdiğiniz şeyleri alabilir, hayalinizdeki parayı kazanabilirsiniz.

Yengeç:

Yeni bir gruba katılabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz grupla birlikte oldukça yoğun bir dönem geçirebilirsiniz. Çalışmalarınızı büyük bir grupla beraber sürdürebilir ve bundan büyük bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Öğrenimle ilgili konularda büyük başarı elde edebilir, hukuki süreçte bir biçimde kazançlı çıkabilirsiniz. Basın-yayınla bağlantılı büyük grupların içinde yer alabilirsiniz.


Aslan:

Aşk hayatınız dikkat çekici duruma gelebilir. Oyunlarda başarı sağlayabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız işler sayesinde tanınabilirsiniz.

Çocuklarınızla ilgili konularda, hedeflere ulaşılması açısından büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Amaçlarınıza, başkalarından maddi-manevi destekleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

Eşiniz ya da ortağınız, mesleğinde kazançlı bir dönem geçirebilir.

Başak:

Evle ya da aileyle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yargılamayla, yüksek öğrenimle, basın-yayınla veya yurt dışıyla bağlantılı konularda, büyük fırsatlar yakalayabilir ve kazançlı duruma geçebilirsiniz.

Eşinizin akrabalarıyla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerinizi geliştirme olanağı bulabilir, yabancılarla bir arada olabilirsiniz.


Terazi:

Başkasının olanaklarından yararlanarak, çalışmalarınızı geliştirebilirsiniz. Kredi, sigorta, burs, telif, nafaka vs. türü gelirler açısından şanslı olabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Başka insanların malı-mülkü veya parasıyla bağlantılı önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ya da komşularınızla ilgili durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir.

Akrep:

Evlilik ve ortaklık açısından oldukça şanslı bir dönem geçirebilirsiniz. Saygıdeğer ve varlıklı biriyle aşk evliliği yapma olanağı bulabilirsiniz. Ortaklaşa yaptığınız işlerden kazançlı çıkabilirsiniz.

Mutluluğunuzu arttıracak gelişmeler yaşayabilir ve hayallerinizi gerçekleştirme olanağına kavuşabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilişkilerinizi sağlamlaştırabilir ve uyum içinde devam ettirebilirsiniz.

Yay:

Kazanmakla ilgili konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yeni bir kimlikle ya da imajla çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Günlük alışkanlıklarınızı değiştirebilir, yeni bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yeni çalışma arkadaşlarınız veya yeni iş araç-gereçleriniz olabilir. Sağlığınızı zorlayacak kadar fazla çalışmanız gerekebilir bu yüzden dikkatli olmalı ve kendinizi ihmal etmemelisiniz.

Evinizden çalışmaya başlayabilir veya evle ya da aileyle ilgili bir iş yapabilirsiniz.

Oğlak

Aşk hayatınızla göz kamaştırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaratıcılık ve tasarım gücü gerektiren hobilerinizden gelir elde edebilir, kazançlı duruma geçebilirsiniz.

Denize yakın bir bölgeye yolculuklar yapabilir, hayallerinizdeki tatili geçirme şansını yakalayabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla bağlantılı konularda, sevindirici gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Kova

Eviniz ya da ailenizle bağlantılı gruplardan yana şansınız açılabilir. Ev sahibi olmak için bir emlak zinciriyle bağlantıya geçebilirsiniz.

Güvenlik, bakım veya geliştirme alanında bir gruptan destek görebilirsiniz. Anne babanızla ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşabilir, onların desteğini alabilirsiniz. Ailenizle birlikte kazanma şansınız olabilir ya da onlarla birlikte çalışarak gelir elde edebilirsiniz.

Balık

Hedeflerinize ulaşmak için çok fazla konuşmanız gerekebilir. Yolculuklarınız artabilir, ancak bazı sorunlarla karşılaşmamak için dikkatle seyahat etmeniz gerekebilir. Akrabalarınız ya da komşularınız nedeniyle dikkat çekici konuma gelebilirsiniz.

Kendinizi abartılı biçimde ifade edebilir, öğrenmeye yönelik konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Kazanmakla ilgili konular üzerine fazlasıyla düşmeniz gerekebilir.
 

Benzer konular

Top