1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Jüri değişiyor mu?

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve aslann tarafından 26 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL

Acun Ilıcalı ile Tolgahan Sayışman, akşam saatlerinde Bebek'te bir restoranda buluştu. Çıkışta Sayışman'la playstation oynamaya gitmek için sözleştiğini ifade eden Ilıcalı, "Bu hafta sonu Survivor'da final olacak. Çok başarılı bir sezon oldu. Hak eden dörtlü finalde. Hak eden kazansın" dedi.

O Ses Türkiye" ve "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmalarında jüri üyelerinin değişiklikleriyle ilgili konuşan Acun Ilıcalı, "Jürilerden çok memnunum. Hepsini çok seviyorum. Ama format gereği değişiklik olacak. Başka sanatçılarında jüride olması gerekiyor" diye konuştu.

Hülya Avşar'ın kendisinin "İstersen bu yıl jüride olmayabilirim" dediğini dile getiren ünlü sunucu "Hülya Avşar demir başım. Hülya Avşar'ı çok severim. Mesleki olarak da çok güvendiğim bir isim. Ekrandaki pozitif enerjisine inanıyorum. Hülya Avşar benim için çok farklı" şeklinde konuştu.

HT

2. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.208
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    720 ÇTL
    Hülya Avşar da ses mi var seçtiği yarışmacılarda olsun

3. aslann
    Ruhhastasi

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Olabilir aslında birincileri jüri olarak ta çıkarabilir.

4. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.208
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    720 ÇTL
    İzliyorum ve sesi güzel olanları eliyor bağırarak şarkı söyliyenleri bırakıyor

5. aslann
    Ruhhastasi

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Aslında final de ve öncesinde sesi güzel olan bir çok insan vardı.Birinciyi seçmek zor olsa gerek.

Sayfayı Paylaş