1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Justin Bieber Müziği Bırakıyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    Genç Şarkıcı Justin Bieber magazin haberlerinde yer alan eleştirilerden dolayı hayranlarını çok üzecek bir haber verdi.Justin Bieber yaşadıklarıyla son zamanlarda çok eleştiriliyor.Justin Bieber Londra'daki konserine geç çıkması, bazı konserlerini iptal etmesi ve en son ABD'de komşusuna saldırdığı iddiası medyada sıkça yer aldıktan sonra Justin Bieber sessizliğini bozdu.

Justin Bieber yaptığı açıklamada şöyle bir açıklama yaptı.

Benim kötü bir insan olduğumu düşünenler var. Çok üzülüyorum. Herkese iyi bir örnek olmak istiyorum ama bazı insanlar benim başarısız olmamı istiyor. Gencim ve hatalar yapabilirim. Yaşadıklarım büyümemin bir parçası.19 yaşındaki şarkıcı Londra'da bir muhabire saldırması ve bazı konserlerini iptal etmesinin ardından büyük tepki almıştı.

Sayfayı Paylaş