1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Justin Bieber Türkiye'ye ne zaman geliyor?

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve dderya tarafından 13 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    90 ÇTL
    Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber'ın Türkiye'ye ne zaman geleceği netleşti.

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber ağustos ayında Türkiye’ye geliyor.
    Şarkıcının bir buçuk yıldır Türkiye’ye geleceğini duyuran ancak aksilikler nedeniyle organizasyonu iptal ettiğini açıklayan B4L Movement’ın sahibi Ümit Akbulut, Instagram’dan yaptığı açıklamada, “Justin’in gelişini son aylarda iki kez iptal ettik. Türkiye’de yaşanan acı olaylardan dolayı benim vicdanım bir sanatçıyı buraya getirmeyi el vermez. Ama Justin ağustos ayının en geç üçüncü haftası burada olacak” şeklinde konuştu.
    Kameraların önünde büyüyen ve her yaptığı olay olan 22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı son olarak geçtiğimiz günlerde yeni bir skandalla gündeme gelmişti. Bieber, NBA finalini izlemek üzere gittiği Cleveland'da bir otelde tekme tokat kavga etmiş, bu görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

2. _KbraS_
    Çapulcu

_KbraS_ Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    1.088
    Ödül Puanları:
    3.580
    Meslek:
    Laboratuvar
    Yer:
    Bursa
    Banka:
    948 ÇTL
    Şu adamı sevenler benim için 32728252792 adım öndedir. Ne kadar uzak, o kadar iyi :D

3. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka: