1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kabiliyetin Böylesi

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve sherry tarafından 2 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Birgün padişahın huzuruna bir adam getirmişler.. Adamın bir kabiliyeti varmış.. 100 adim öteden fırlattigi ipligi, 100 adım ötedeki iğnenin deliğine geçiriyormuş..
    Bunu başarmak tam 40 yılını almış..
    Padisah "Göster bakalım kabiliyetini" demiş..
    Adam iğneyi bir sehpaya saplamış, sonra 100 adım geri gitmiş ve ipliği fırlatmış.. İplik iğnenin deliğinden geçmiş..
    Padişah
    " Yinele, tesadüf olmasın yoksa" demiş..
    Adam tekrarlamış, yine isabet.. Padişah tam 10 kere tekrarlatmış, 10'unda da iplik hedefi bulmuş.. Padişah veziri çağırmış, "Şu adamı ödüllendirin.. 100 altın verin, 100 de sopa vurun". Adam "Aman padişahım bu nasıl ödül" demiş..
    Padişah da " 100 altın kabiliyetin için, 100 sopa da böyle gereksiz bir işe
    yıllarını harcadığın için" demiş.

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    İyi demiş vallahi.Ne işe yarar bu kabiliyet yav?100 sopa da az.200 sopa.Vurun gereksize:D

Sayfayı Paylaş