Kaç sene sonra kaç çocuk

Malum Türkiye şartları ama koşullar düzelirse Kaç sene sonra kaç çocuk yapmayı düşünürsünüz.Okul birbirimizi tanıma evresi derken tam 7sene sonra çocuk sahibi olduk...Bazen keşke hemen yapsaydım diyorum şimdi oğluşum 15 yaşında olurdu.. Eltimin rekoruna hala inanamıyorum ...Ege den küçük tam 3 tane çocuğu oldu...Her seferinde 1 tane yeter diyorum İnanamıyorum O 4cü yü düşünüyor..

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bu konuyu anketler bölümüne yada serbest kürsü başlığına açsaydın daha iyi olurdu.Çünkü bu işin oyuna gelir tarafı yok.:)
Yada yada bu ekonomik şartlarda çocuk yapıp yapmamak tam bir hesap gerektirir o yüzden zeka soruları bölümüde olabilir.:D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Tek çocuk düşüncesi yalnış bence.Çocuğa haksızlıkki zaten.Yalnız yaşamaya mahkum hissedicek çocuk kendini aşırı kıskanç olucak ki bunu anneler isteselerde engelleyemezler çünkü paylaşımcı olmayacak.Biz 4 kardeşiz dayılarımın 5 er çocukları var.Ne güzel ben en ideali 3 diyorum.Bir sürü nedenden dolayı 3 diyorum ama.İlerde bir gün anne baba vefat ederse birbirlerine sahip çıkarlar işte.Sırtlarını dayayacakları bir büyükten ziyade kardeşleri olur.Sene konusuna gelince 3 sene sonra olabilir.;)

arzum

Forum Gururu
kıss susssss:P

yavrucuğum tabikide sen benim evladımsın, anommm sana kardeş gelcek işte ondan bahsediyom.