1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kaç Yıl Oldu Acaba

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve mihrimah tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. mihrimah
    Dalgın

mihrimah turquoise Özel üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    nikomedia
    Banka:
    3 ÇTL
    • İzmirli bir iş adamının oğlunun sünnet düğününe katılan Bülent Ersoy, sünnet çocuğuna "Ben de sünnet oldum, korkma" diyeli 23 yıl oldu.
    • Amerika'da bir kadın, intihar ederken ip kopunca, ipi üreten firmayı dava edip 2 milyon dolar tazminat kazanalı 5 yıl oldu.
    • Adnan Akbel adlı vatandaş, bir yılda 12 defa arabasına çarpılınca arabasının dört bir yanına vapurlardaki gibi tekerlek koyalı 38 yıl oldu.
    • Reha Muhtar, tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtip röportajı bas aşağı yapalı 14 yıl oldu.
    • Adana'da Fikret Denilce isimli vatandaş, "Evleneceğim" diye babasıyla tanıştırdığı sevgilisi, babasının eski sevgilisi çıkalı 27 yıl oldu.
    • Konya'da düğün günü damadın işyerini soyan hırsız, damadı gerdekteyken arayıp "Dükkan elden gidiyor, siz keyfinize bakın" diyeli 8 yıl oldu.
    • Posta ücreti olmadığından postaya koyduğu bombalı mektup kendine geri gelen Iraklı terörist, mektubu açınca öleli 7 yıl oldu.
    • Bursa'da bir imam, arkadaşlarına "Ben İslam'ı seçtim tercihim doğru, indir başını secdeye doğru" kandil mesajı atalı 9 yıl oldu.
    • Bakan Hüseyin Çelik, "Eğer ile meğeri evlendirmişler, keşke diye çocukları olmuş" diyerek mizah dünyasını yerle bir edeli 7 yıl oldu.
    • Deniz Seki, Ereğli konserinde kilolarından yakınca Ereğli Belediye Başkanı "Deniz hanımı kuliste gördüm hiç selüliti yok" diyeli 6 yıl oldu.
    • Elinde kalanlara "Kapatıyoruz" adlı mağaza açan mobilyacı, 4 ayda kara geçince Denizli ve Manisa'da da "Kapatıyoruz" açalı 6 yıl oldu.
    • Deniz Gezmiş'in idam kararını veren Ali Elverdi, milletvekili seçimlerinde "Deniz Gezmiş'leri ben astım" diyerek oy isteyeli 40 yıl oldu.
    • Tansu Çiller, "Sekiz yıl Özal'a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin o zaman Türkiye şahlanır." diyerek iktidarı istediğini 11 yıl oldu.
    • Erman Toroğlu, "Karar Anı" programında karı, koca ve kocanın sevgilisine "Bu çocuk üçünüzden!" diyeli 10 yıl oldu.
    • Eski İstanbul Belediye Başkanı Bedrettin Dalan, 3 cm'lik kar yüzünden ulaşım felç olunca "I am sorry" diyerek özür dileyeli 28 yıl oldu.
    • Ayşe Özgün, köşesinden Saddam Hüseyin'e "Bırak her şeyi gel beraber ızgara balık yiyelim." diyerek savaşı durdurmaya çalışalı 11 yıl oldu.
    • Çekirge istilasına uğrayan Kıbrıs Rum Kesimi, yardım istediği BM'den "Derin bir tavada hafifçe pişirin" tavsiyesi alalı 9 yıl oldu.
    • Serdar Ortaç, "Topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki" diyerek birbirine benzeyen bestelerinin formülünü açıklayalı 8 yıl oldu.
    • Savaş Ay, Maçka'daki sinema yangınına sonradan gelip yangından zor kurtulmuş gibi yaparak yüzünü gözünü siyaha boyatalı 9 yıl oldu.
    • Serdar Ortaç, "Padişah şarkımı Sibel Can yerine Ahmet Kaya söylese daha iyi olurdu. Çünkü nakaratta sosyalizm var" diyeli 15 yıl oldu.
    • Konya'da bir markette avokadonun yanında kullanma kılavuzu verileli 12 yıl oldu.
    • Deniz Baykal, "Halk AKP'yi %50'nin üzerine çıkarmayarak AKP'yi de uyarmıştır" diyeli 10 yıl oldu.
    • Galatasaray, Milan'ı 3-2 yendikten sonra Star Gazetesi "YENDİK Mİ LAN!" manşeti atarak kelime oyunun dibine vuralı 15 yıl oldu.
    • Pink Floyd "The Wall" albümleri ile İngiliz Milli Tuğla Dağıtıcıları Birliği tarafından şeref listesine alınalı 21 yıl oldu.
    • Tayyip Erdoğan, geçim sıkıntısını belirtmek için satılık böbrek pankartı açan vatandaşa "Burası sakatatçı değil kardeşim" diyeli 7 yıl oldu.
    • TGRT'de Melih Gökçek'in iddaalarına dayanamayıp "Aaaa!" diyen Emin Çölaşan'a Melih Gökçek anında "Beee" diye karşılık vereli 5 yıl oldu.
    • Kenan Evren, 12 Eylül darbesi için "Aslında 7 Eylül'de yapacaktım ama mübarek cuma gününe denk gelmiyordu" diyeli 34 yıl oldu.
    • Ajda Pekkan, ilk estetik operasyonunu geçireli tam 47 yıl oldu.
    • Çağdaş Kars Haber Gazetesi icraatlarını beğenmediği belediye başkanı için "Kars'ın içine s*çtı" manşetini atalı 5 yıl oldu.
    • İngiltere - Türkiye maçında İngiliz futbolcu Lineker'ı tutamayan Abdülkerim arkadaşlarına "Lineker'ı gördünüz mü beyler" diyeli 29 yıl oldu.
    • Burcu Kara, sevgilisi için NASA'dan bir yıldızın isim hakkını aldığından beri evrende "Yavuz Bingöl" adında bir yıldız olalı 6 yıl oldu.
    • Gönül Yazar, "Sigara içmiyorum ciğerim gıcır gıcır, kalbim tıkır tıkır, her yerim fıkır fıkır" diyerek tıp alemini şaşırtalı 11 yıl oldu.
    • Gazeteciye kafa atan Pascal Nouma, "Vurmadım. Otelin önünde sabuna bastı düştü. Ben içerdeydim where is the adalet" diyeli 13 yıl oldu.
    • Eda Taşpınar, "Yeni bir ayakkabı aldığımda onu yatağıma koyar 5 gün boyunca seyrederim." diyerek yaşadığı kafa merak edileli 7 yıl oldu.
    • İbrahim Tatlıses, Perihan Savaş'ı kaçırarak 7 saat dövmesini "Sağda solda gezmesini gururuma yediremedim" diye açıklayalı 27 yıl oldu.
    • Necati Şaşmaz, "Amerika'da bir filmde oynasam oscar alırım. Ben almazsam o bana gelir" sözleriyle Polat rolüne kendini kaptıralı 9 yıl oldu.
    • Deniz Baykal, önündeki masada duran Mustafa Sarıgül'ün manşette yer aldığı gazeteyi eliyle usul usul iterek yere düşüreli 6 yıl oldu.
    • Seda Sayan Amerika dönüşü bebeğini düşürünce Nihat Doğan, "Hamile olduğunu bilmiyorduk. Bilseydim arabayla dönerdik" diyeli 8 yıl oldu.
    • Armağan Çağlayan Popstar Alaturka'da seyircinin çok alkışladığı sırada kapalı sandığı mikrofonla "Reytingin a..... koyduk" diyeli 7 yıl oldu.
    • İbrahim Tatlıses, "Atatürk olmasaydı adım İbrahim Tatlıses değil, Abraham Sweetvoice olacaktı" diyerek Zafer Bayramını kutlayalı 5 yıl oldu.
    • Yaprak Dökümü dizisinin finalinde tren yolu olmayan Trabzon'a internet üzerinden tren bileti alınalı 4 yıl oldu.
    • İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, Rusya Devlet Başkanı Medvedev'in "How are you" sorusuna "Yes" diye karşılık vereli 5 yıl oldu.
    • Filmlerinde yoksul hayata rağmen gururlu bir çocuk olan "Sezercik" evinde esrar, kokain ve kalaşnikofla yakalanalı 9 yıl oldu.
    • Buca AKP belediye başkan adayı Cemil Şeboy, "Şahane hizmetler boy boy, Başkan adayınız Cemil Şeboy!" sloganıyla seçimi kazanalı 10 yıl oldu.
    • Cübbeli Ahmet Hoca, çocukken kibrit kutusundan cami, çöplerinden de cemaat yapıp onlara namaz kıldırdığını açıklayalı 6 yıl oldu.
    • Rıdvan Dilmen, "Şeytan mısın, şam şeytanı mısın nesin susar mısın?" diyen Bülent Ersoy'a bira şişesi fırlatalı 25 yıl oldu.
    • Arabasıyla yaptığı kaza sonucu bir kişiyi yaralayan manken Duygu Ulaş, 3 ay hapis cezası alınca "Hakim bana taktı" diyeli 11 yıl oldu.
    • Türk Hava Yollarına ait Diyarbakır uçağı iki ortaokul öğrencisi tarafından Beyrut'a kaçırılalı 37 yıl oldu.
    • Kenan Doğulu, Trabzon konserinde BJK'nin GS'yi 2-1 yendiğini öğrenip "Şampiyon Beşiktaş!" diye bağırınca kafaya taşı yiyeli 5 yıl oldu.
    • Aristo'nun öğrencisi Büyük İskender ishalden ölmeyi başararak tarihe ne kadar büyük biri olduğunu kanıtlayalı 2337 yıl oldu.
    • İETT, "Biz insan taşıyoruz!" yazılı afişleri ile tıkış tıkış, üst üste taşıdıklarının "insan" olduğunu belirteli 10 yıl oldu.
    • Hande Ataizi bandajlı burnunu göstermemek için gece kulübünün tuvalet penceresinden kaçmaya çalışırken sıkışıp yardım isteyeli 15 yıl oldu.
    • Pokemonlara özenen 4 Yaşındaki Ferhat, oturduğu apartmanın 7. katından atladıktan sonra hastanede "Pokemon gibi uçtum!" diyeli 14 yıl oldu.
    • Almanya'da bir maçta ilk yarıyı 35. dakikada bitiren hakem savunmasında "Alt tarafı bir bira ve bir votka içtim" diyeli 39 yıl oldu.
    • Cemal Süreyya, arkadaşıyla girdiği iddiayı kaybedince söz verdiği üzere adındaki harflerden birini atarak Cemal Süreya olalı 58 yıl oldu.
    • Tansu Çiller, iki eşi olan Salim Ensarioğlu'nu Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı yapmak isteyeli 17 yıl oldu.
    • Sevda Demirel, Hande Ataizi'yi "Ne dedin sen!" diyerek tokatlayalı 12 yıl oldu.
    • Beko, "Hiç plazmasız öğrenci evi olur mu?" sloganıyla reklam yapalı 10 yıl oldu.
    • Manken Nilay Dorsa, "Picasso'yu tabiki tanıyorum. Yurtdışında birkaç yerde karşılaşmış olabiliriz" diyeli 9 yıl oldu.
    • Pascal Nouma elini şortuna sokup tombala hareketi yapalı 11 yıl oldu.
    • Manken Esra Eron, tarih bilgisinin "Süper!" olduğunu söylediği röportajda, Atatürk'ü Samsun'a trenle göndereli 10 yıl oldu.
    • Iraklı gazeteci Muntazar El Zeydi, Bush'un Irak'ta yaptığı bir basın açıklaması sırasında ayakkabısını çıkarıp Bush'a fırlatalı 6 yıl oldu.
    • Kibariye, "entel de insandır" diyeli 10 yıl oldu.
    • İnsanoğlu slip don giymeye başlayalı tam 79 yıl oldu.
    • Süleyman Demirel, ''Genelevleri kapatalım da, millet bizi mi s**sin?" diyeli 44 yıl oldu.
    • 1969 doğumlu Yılmaz Morgül, aniden 1982 doğumluyum diyerek bizleri 7 yaşında nasıl askere gittiği bilgisiyle başbaşa bırakalı 4 yıl oldu
    • TRT, Eurovision'a katılan Semiha Yankı'nın "Türkiye'de sarışın kadın olmaz" gerekçesiyle saçlarını zorla kumrala boyattıralı 39 yıl oldu.
    • Gölcük Belediyesi hoparlörlerle "Dikkat dikkat! Dallas dizisinde Ceyar'ı baldızı Kristin vurdu" anonsuyla halkı bilgilendireli 34 yıl oldu.
    • Ali Şen, Televole programında ailesini tanıtmaya, 'çocukları hanım doğurdu' diye başlayalı tam 18 yıl oldu...
    • Çavuştepe Köyü Obama için 44 kurban kesip halay çektikten sonra kestikleri kurbanın kanını Obama'nın posterinin alnına süreli 6 yıl oldu.
    • Flash TV , Papa'ya ''Müslüman ol!'' çağrısı yapalı 7 yıl oldu...
    • Yeni açılan bir AVM, Babalar Günü'nde Müslüm Gürses'e imza günü düzenleyeli 5 yıl oldu.
    • BBC radyoda 18:30 haberlerini sunan spiker, "Bugün hiç haber yok" anonsunu yapalı 84 yıl oldu.
    • Fotomaç,'O.. çocuğu hakem millilerimizi yaktı' başlığıyla verdiği haberde ,'nonoş', 'Allahsız','kelek' ifadelerini kullanalı 21 yıl oldu.
    • Türkiyenin ilk cep telefonu Ericsson 337, 1000 doların üstünde bir fiyatla piyasaya sürüleli 19 yıl oldu...
    • Kurtlar Vadisi karakteri Çakır’ın dizideki ölümünden sonra, cenaze namazı kılınalı ve gazetelere başsağlığı ilanları verileli 9 yıl oldu…

Bir twitter hesabından alıntıdır.

Sayfayı Paylaş