1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"Kısa Film Yarışması" konulu yarışma açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de katılıma davet ediyoruz...

Kaç Yıl Oldu Acaba

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve mihrimah tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. mihrimah
    Dalgın

mihrimah turquoise Özel üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    nikomedia
    Banka:
    18 ÇTL
    • İzmirli bir iş adamının oğlunun sünnet düğününe katılan Bülent Ersoy, sünnet çocuğuna "Ben de sünnet oldum, korkma" diyeli 23 yıl oldu.
    • Amerika'da bir kadın, intihar ederken ip kopunca, ipi üreten firmayı dava edip 2 milyon dolar tazminat kazanalı 5 yıl oldu.
    • Adnan Akbel adlı vatandaş, bir yılda 12 defa arabasına çarpılınca arabasının dört bir yanına vapurlardaki gibi tekerlek koyalı 38 yıl oldu.
    • Reha Muhtar, tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtip röportajı bas aşağı yapalı 14 yıl oldu.
    • Adana'da Fikret Denilce isimli vatandaş, "Evleneceğim" diye babasıyla tanıştırdığı sevgilisi, babasının eski sevgilisi çıkalı 27 yıl oldu.
    • Konya'da düğün günü damadın işyerini soyan hırsız, damadı gerdekteyken arayıp "Dükkan elden gidiyor, siz keyfinize bakın" diyeli 8 yıl oldu.
    • Posta ücreti olmadığından postaya koyduğu bombalı mektup kendine geri gelen Iraklı terörist, mektubu açınca öleli 7 yıl oldu.
    • Bursa'da bir imam, arkadaşlarına "Ben İslam'ı seçtim tercihim doğru, indir başını secdeye doğru" kandil mesajı atalı 9 yıl oldu.
    • Bakan Hüseyin Çelik, "Eğer ile meğeri evlendirmişler, keşke diye çocukları olmuş" diyerek mizah dünyasını yerle bir edeli 7 yıl oldu.
    • Deniz Seki, Ereğli konserinde kilolarından yakınca Ereğli Belediye Başkanı "Deniz hanımı kuliste gördüm hiç selüliti yok" diyeli 6 yıl oldu.
    • Elinde kalanlara "Kapatıyoruz" adlı mağaza açan mobilyacı, 4 ayda kara geçince Denizli ve Manisa'da da "Kapatıyoruz" açalı 6 yıl oldu.
    • Deniz Gezmiş'in idam kararını veren Ali Elverdi, milletvekili seçimlerinde "Deniz Gezmiş'leri ben astım" diyerek oy isteyeli 40 yıl oldu.
    • Tansu Çiller, "Sekiz yıl Özal'a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin o zaman Türkiye şahlanır." diyerek iktidarı istediğini 11 yıl oldu.
    • Erman Toroğlu, "Karar Anı" programında karı, koca ve kocanın sevgilisine "Bu çocuk üçünüzden!" diyeli 10 yıl oldu.
    • Eski İstanbul Belediye Başkanı Bedrettin Dalan, 3 cm'lik kar yüzünden ulaşım felç olunca "I am sorry" diyerek özür dileyeli 28 yıl oldu.
    • Ayşe Özgün, köşesinden Saddam Hüseyin'e "Bırak her şeyi gel beraber ızgara balık yiyelim." diyerek savaşı durdurmaya çalışalı 11 yıl oldu.
    • Çekirge istilasına uğrayan Kıbrıs Rum Kesimi, yardım istediği BM'den "Derin bir tavada hafifçe pişirin" tavsiyesi alalı 9 yıl oldu.
    • Serdar Ortaç, "Topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki" diyerek birbirine benzeyen bestelerinin formülünü açıklayalı 8 yıl oldu.
    • Savaş Ay, Maçka'daki sinema yangınına sonradan gelip yangından zor kurtulmuş gibi yaparak yüzünü gözünü siyaha boyatalı 9 yıl oldu.
    • Serdar Ortaç, "Padişah şarkımı Sibel Can yerine Ahmet Kaya söylese daha iyi olurdu. Çünkü nakaratta sosyalizm var" diyeli 15 yıl oldu.
    • Konya'da bir markette avokadonun yanında kullanma kılavuzu verileli 12 yıl oldu.
    • Deniz Baykal, "Halk AKP'yi %50'nin üzerine çıkarmayarak AKP'yi de uyarmıştır" diyeli 10 yıl oldu.
    • Galatasaray, Milan'ı 3-2 yendikten sonra Star Gazetesi "YENDİK Mİ LAN!" manşeti atarak kelime oyunun dibine vuralı 15 yıl oldu.
    • Pink Floyd "The Wall" albümleri ile İngiliz Milli Tuğla Dağıtıcıları Birliği tarafından şeref listesine alınalı 21 yıl oldu.
    • Tayyip Erdoğan, geçim sıkıntısını belirtmek için satılık böbrek pankartı açan vatandaşa "Burası sakatatçı değil kardeşim" diyeli 7 yıl oldu.
    • TGRT'de Melih Gökçek'in iddaalarına dayanamayıp "Aaaa!" diyen Emin Çölaşan'a Melih Gökçek anında "Beee" diye karşılık vereli 5 yıl oldu.
    • Kenan Evren, 12 Eylül darbesi için "Aslında 7 Eylül'de yapacaktım ama mübarek cuma gününe denk gelmiyordu" diyeli 34 yıl oldu.
    • Ajda Pekkan, ilk estetik operasyonunu geçireli tam 47 yıl oldu.
    • Çağdaş Kars Haber Gazetesi icraatlarını beğenmediği belediye başkanı için "Kars'ın içine s*çtı" manşetini atalı 5 yıl oldu.
    • İngiltere - Türkiye maçında İngiliz futbolcu Lineker'ı tutamayan Abdülkerim arkadaşlarına "Lineker'ı gördünüz mü beyler" diyeli 29 yıl oldu.
    • Burcu Kara, sevgilisi için NASA'dan bir yıldızın isim hakkını aldığından beri evrende "Yavuz Bingöl" adında bir yıldız olalı 6 yıl oldu.
    • Gönül Yazar, "Sigara içmiyorum ciğerim gıcır gıcır, kalbim tıkır tıkır, her yerim fıkır fıkır" diyerek tıp alemini şaşırtalı 11 yıl oldu.
    • Gazeteciye kafa atan Pascal Nouma, "Vurmadım. Otelin önünde sabuna bastı düştü. Ben içerdeydim where is the adalet" diyeli 13 yıl oldu.
    • Eda Taşpınar, "Yeni bir ayakkabı aldığımda onu yatağıma koyar 5 gün boyunca seyrederim." diyerek yaşadığı kafa merak edileli 7 yıl oldu.
    • İbrahim Tatlıses, Perihan Savaş'ı kaçırarak 7 saat dövmesini "Sağda solda gezmesini gururuma yediremedim" diye açıklayalı 27 yıl oldu.
    • Necati Şaşmaz, "Amerika'da bir filmde oynasam oscar alırım. Ben almazsam o bana gelir" sözleriyle Polat rolüne kendini kaptıralı 9 yıl oldu.
    • Deniz Baykal, önündeki masada duran Mustafa Sarıgül'ün manşette yer aldığı gazeteyi eliyle usul usul iterek yere düşüreli 6 yıl oldu.
    • Seda Sayan Amerika dönüşü bebeğini düşürünce Nihat Doğan, "Hamile olduğunu bilmiyorduk. Bilseydim arabayla dönerdik" diyeli 8 yıl oldu.
    • Armağan Çağlayan Popstar Alaturka'da seyircinin çok alkışladığı sırada kapalı sandığı mikrofonla "Reytingin a..... koyduk" diyeli 7 yıl oldu.
    • İbrahim Tatlıses, "Atatürk olmasaydı adım İbrahim Tatlıses değil, Abraham Sweetvoice olacaktı" diyerek Zafer Bayramını kutlayalı 5 yıl oldu.
    • Yaprak Dökümü dizisinin finalinde tren yolu olmayan Trabzon'a internet üzerinden tren bileti alınalı 4 yıl oldu.
    • İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, Rusya Devlet Başkanı Medvedev'in "How are you" sorusuna "Yes" diye karşılık vereli 5 yıl oldu.
    • Filmlerinde yoksul hayata rağmen gururlu bir çocuk olan "Sezercik" evinde esrar, kokain ve kalaşnikofla yakalanalı 9 yıl oldu.
    • Buca AKP belediye başkan adayı Cemil Şeboy, "Şahane hizmetler boy boy, Başkan adayınız Cemil Şeboy!" sloganıyla seçimi kazanalı 10 yıl oldu.
    • Cübbeli Ahmet Hoca, çocukken kibrit kutusundan cami, çöplerinden de cemaat yapıp onlara namaz kıldırdığını açıklayalı 6 yıl oldu.
    • Rıdvan Dilmen, "Şeytan mısın, şam şeytanı mısın nesin susar mısın?" diyen Bülent Ersoy'a bira şişesi fırlatalı 25 yıl oldu.
    • Arabasıyla yaptığı kaza sonucu bir kişiyi yaralayan manken Duygu Ulaş, 3 ay hapis cezası alınca "Hakim bana taktı" diyeli 11 yıl oldu.
    • Türk Hava Yollarına ait Diyarbakır uçağı iki ortaokul öğrencisi tarafından Beyrut'a kaçırılalı 37 yıl oldu.
    • Kenan Doğulu, Trabzon konserinde BJK'nin GS'yi 2-1 yendiğini öğrenip "Şampiyon Beşiktaş!" diye bağırınca kafaya taşı yiyeli 5 yıl oldu.
    • Aristo'nun öğrencisi Büyük İskender ishalden ölmeyi başararak tarihe ne kadar büyük biri olduğunu kanıtlayalı 2337 yıl oldu.
    • İETT, "Biz insan taşıyoruz!" yazılı afişleri ile tıkış tıkış, üst üste taşıdıklarının "insan" olduğunu belirteli 10 yıl oldu.
    • Hande Ataizi bandajlı burnunu göstermemek için gece kulübünün tuvalet penceresinden kaçmaya çalışırken sıkışıp yardım isteyeli 15 yıl oldu.
    • Pokemonlara özenen 4 Yaşındaki Ferhat, oturduğu apartmanın 7. katından atladıktan sonra hastanede "Pokemon gibi uçtum!" diyeli 14 yıl oldu.
    • Almanya'da bir maçta ilk yarıyı 35. dakikada bitiren hakem savunmasında "Alt tarafı bir bira ve bir votka içtim" diyeli 39 yıl oldu.
    • Cemal Süreyya, arkadaşıyla girdiği iddiayı kaybedince söz verdiği üzere adındaki harflerden birini atarak Cemal Süreya olalı 58 yıl oldu.
    • Tansu Çiller, iki eşi olan Salim Ensarioğlu'nu Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı yapmak isteyeli 17 yıl oldu.
    • Sevda Demirel, Hande Ataizi'yi "Ne dedin sen!" diyerek tokatlayalı 12 yıl oldu.
    • Beko, "Hiç plazmasız öğrenci evi olur mu?" sloganıyla reklam yapalı 10 yıl oldu.
    • Manken Nilay Dorsa, "Picasso'yu tabiki tanıyorum. Yurtdışında birkaç yerde karşılaşmış olabiliriz" diyeli 9 yıl oldu.
    • Pascal Nouma elini şortuna sokup tombala hareketi yapalı 11 yıl oldu.
    • Manken Esra Eron, tarih bilgisinin "Süper!" olduğunu söylediği röportajda, Atatürk'ü Samsun'a trenle göndereli 10 yıl oldu.
    • Iraklı gazeteci Muntazar El Zeydi, Bush'un Irak'ta yaptığı bir basın açıklaması sırasında ayakkabısını çıkarıp Bush'a fırlatalı 6 yıl oldu.
    • Kibariye, "entel de insandır" diyeli 10 yıl oldu.
    • İnsanoğlu slip don giymeye başlayalı tam 79 yıl oldu.
    • Süleyman Demirel, ''Genelevleri kapatalım da, millet bizi mi s**sin?" diyeli 44 yıl oldu.
    • 1969 doğumlu Yılmaz Morgül, aniden 1982 doğumluyum diyerek bizleri 7 yaşında nasıl askere gittiği bilgisiyle başbaşa bırakalı 4 yıl oldu
    • TRT, Eurovision'a katılan Semiha Yankı'nın "Türkiye'de sarışın kadın olmaz" gerekçesiyle saçlarını zorla kumrala boyattıralı 39 yıl oldu.
    • Gölcük Belediyesi hoparlörlerle "Dikkat dikkat! Dallas dizisinde Ceyar'ı baldızı Kristin vurdu" anonsuyla halkı bilgilendireli 34 yıl oldu.
    • Ali Şen, Televole programında ailesini tanıtmaya, 'çocukları hanım doğurdu' diye başlayalı tam 18 yıl oldu...
    • Çavuştepe Köyü Obama için 44 kurban kesip halay çektikten sonra kestikleri kurbanın kanını Obama'nın posterinin alnına süreli 6 yıl oldu.
    • Flash TV , Papa'ya ''Müslüman ol!'' çağrısı yapalı 7 yıl oldu...
    • Yeni açılan bir AVM, Babalar Günü'nde Müslüm Gürses'e imza günü düzenleyeli 5 yıl oldu.
    • BBC radyoda 18:30 haberlerini sunan spiker, "Bugün hiç haber yok" anonsunu yapalı 84 yıl oldu.
    • Fotomaç,'O.. çocuğu hakem millilerimizi yaktı' başlığıyla verdiği haberde ,'nonoş', 'Allahsız','kelek' ifadelerini kullanalı 21 yıl oldu.
    • Türkiyenin ilk cep telefonu Ericsson 337, 1000 doların üstünde bir fiyatla piyasaya sürüleli 19 yıl oldu...
    • Kurtlar Vadisi karakteri Çakır’ın dizideki ölümünden sonra, cenaze namazı kılınalı ve gazetelere başsağlığı ilanları verileli 9 yıl oldu…

Bir twitter hesabından alıntıdır.