1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

~KaÇaK CaDı~ nın DÜNYASI..

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve ~KaÇaK CaDı~ tarafından 3 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

~KaÇaK CaDı~ YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU.. Özel üye

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ..BİM PERSONELİ
    Banka:
    1.380 ÇTL
    bugün sana başvurdum ne zamana kadar sana uğrarım bilmiyorum..ama beni yargılamadan dinleyecek olan tek sensin..bugün içimde tarifi çok zor bir sıkıntı var.ders bile anlatamıyorum yoruldum artık..ve sabahtan beri aynı müziği dinlemekle meşgulüm..dışarıya yalancı gülüşler savurmaktan bıktım artık.. hava sıcak bunaltıcı ve ramazan ayının olması da bunu zora sürükleyen bir zaman..
    aslında anlatacak okadar çok şey varki ben susmak tercihini çoktan üstüme alınmışım..ve bu böle devam edecek bazı acılar varki dilini bile bağlıyor..boğazında düğümleniyor tüm kelimeler..suskun kalmak acını içine atmanı sağlıyor ve için kanamaya başlıyor..
    bir gün acılar sona erecek mi? herşey yoluna girecek mi? huzurlu bir yaşama ne zaman başlayacağım? sorular sorular sorular...sonu olmayan cevapsız sorular..aklımı karalıyorlar..aklım yine firar etmeye hazırlanıyor..süreç çok kötü kerndimi toparlayım derken bir yeni yıkıma daha uğruyorum..umarım sonu kötü olduğuna inandığım tüm olaylar güzel biter..şimdilik hoşçakal günlük kendine cici bak ben gelene kadar..uslu uslu dur..=KK.

2. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Banka:
    1.380 ÇTL
    uuu günlüğüm beni bekliyormuş..hanimiş hanimiş:kik bugün güzel bir gün olacakharika planlarım var. unutamayacağım bir gün geçireceğim belkide..ilk ve sonu yaşayarak ama heyecan ve adrenalin birlikte şimdiden çok heyecanlıyım.
    ama şu da bir gerçek ki ne kadar mutlu olursam olayım içimdeki dert beni kasıp kavuracak..hani derler ya dışım gülüyor ya içimdeki canavar beni kemiriyor felan işte böleydi sanırım yada değilsede sen anladın beni:D kırık dökük bir hayattan artık sıyrılmak istiyorum yeni hayata başlamak istiyorum bunun için bazı hazırlıklarda yapmam gerekiyordu bugünden başlıyorum kendimi yenilemeye..sahi sen buna inandın mı kendimi yenileme konusuna:P şaka şaka unların hepsi bir hayaldi günlük bugün sabah kalktım aklıma pembe hayaller kurmak düştü..ve kurdum hemen sana aktardım..bak sölüyom sakın sende ayaklı gazete olup bunları başkasına aktarma heee:him
    kötü düşünceleri kafamdan atıyorum yok yok daha atamadım ama atmaya çalışacağım. en azından bunu yapmayı denicem.kötü biri değilim ama fazlası ile karamsarım..herşeyin sonunun kötü olucana inanıyorum bu inançla yaşarken de kendime imrenmiyor değilim nasıl güzel yaşıyor NEFES diye:D:D:D hayır hayır kendimi beğenmiş değilim sakın yanlış anlama. sadece fazla mütevaziliğim var hehehe:v
    seninde için çok fesatmış beaa :D
    bugün sakin olarak ve kafam hafif olarak dersi anlatacağım seni bekletmek istemediğim için önce sana uğradım değerini bil lenn bahh heee:D neyse iki orta bir sade haydi bana müsade canım kahve de istedi birileri yine bana kahve yapar mı dersin? birilerinin misafirliğini ve kahvesini özledim umarım burayı okur bana kahve yapar yine çünkü onun kahvesi dünyalara bedeldi hele misafirliğini gör sen oooo dettt bunu anlatmam sana bu özelll hemde çok özel neyse fazla durdum sadece kahve kısmını ona aktarırsan sevinirim lütfen rica ediyorum hattta sana emrediyorum ona ilet kahve isteğimi haydi kendine cici bici bak ben gelene kadar..akıllı uslu dur görevini biliyorsun KAHVE İSTEĞİMİ ONA İLET..beni dinlediğin için teşekkür ediyorum..hoşçakal =KK

3. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Banka:
    1.380 ÇTL
    Beni beklediğini görmek ne kadar güzel bir duygu anlatamam..iyiki seni bulmuşum diyorum. bu aralar yine üzgün duygularım başımda zaten hiç gitmiyor ki:S:S bir gün olacaklardan çok korkuyorum..dün gece hastalandı ben:(( herkesi üzdü ben:( artık günlerim de yorgun ve uyumakla geçiyor ben kötü..kendi kendime de diyorum zor yıllar hiç bitmeyecek daha da zoru gelecek diyorum..ve alışmalıyım diyorum ama alışamıyorum bir insan zorluğa nasıl alışabilir ki?? kimseyi üzmek istemiyorum bu yüzden kimseyle konuşmak da istemiyorum yalancı gülüşler savurmaktan yoruldum..nasılsın dediklerinde yalancıktan iyiyim demeye ama içimdeki acıyı sessiz çığlıklarla haykırmaktan yoruldum. bir gün bitecek değil mi herşey ama herşey..herşey diyorum çünkü herşey kötü..acılara gebe kalmış bir yüreğim ve umutsuz yarınlarım var benim..hayal et diyorlar olmayacak bir şeyin hayalini nasıl kurabilirim diyorum..hayalin olmazsa kimsenin hayali olamazsın diyorlar..hayalimi gören olmayacak nasılsa ne diye hayal edeyim diyorum onlar da susuyor..:( biliyorum umutsuz bir vakayım ben biliyorum karanlık herşey bana...
    ben karanlığın dibine doğru gidiyorum..beni kurtaracak bir umut ışığı ararken daha da derine batıyorum..bundan sonra kimseye umutla bakmayacağım kime baksam karanlığın en dibine itiyor beni..şimdilerde karanlığın dibine doğru ilerleiyorum çıkmam imkansız gibi bir şey..ben sevemiyorum artık kimseyi..kendimi bile..:'(

4. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Kaçak Cadımı oldun :confused:

5. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Banka:
    1.380 ÇTL
    hea öle olmuştum ama geri sanırım döünüş yapıcak ben:(

6. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    hangisi sana daha yakın geliyorsa onu kullan ,bak ben çok konuşurum çok konu eklerim ama adım Suskun seviyorum adımı

7. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Banka:
    1.380 ÇTL
    burdan sürekli çabuk ve habersiz çıktığım için kaçak cadı yapmıştım ama benim hüzünlerimi anımsatan beni tam anlamıyla anımsatan ben yani..bilmiyorum kafam darman duman bakalım karar vericek ben ama neye muamma..senin nickini çok beğeniyorum ama seni sürekli konuşur halde bilmiyordum şimdi senden öğrendim bende çok konuşurum susturana aşk olsun misali:S

8. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Ben normal yaşantımda canlı neşeliyimdir,herkesin hüzünleri vardır bende o hüzünleri bu halimle bastırıyorum.Ben olaylara bırakmam kendimi o bakımdan huyumu severim.Sende dene.

9. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Banka:
    1.380 ÇTL
    ilginç bir yol deneyecek bende..hüzünlerimi bastıramam ama denerim inşallah dediğin olur..

10. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Banka:
    1.380 ÇTL
    yorgun bir akşam..ve ben çok uyuyor bu yine kötüye delalet:S korkuyorum ama sonuna kadar gitmek istiyorum hayatın..artık bende kafa sallıyorum hayata..tıpkı bir okyanusun ortasında gibiyim..bir sandaldayım ve yolumu kendim belirlemezsem okyanus suları beni istediği yöne savuracak..hayat da böle eğer hayata kafa tutmazda yolumu kendim belirlemezsem hayat beni içinde savuracak..
    fazla zamanım da yok biliyorum ama zamanı sonuna kadar kullanacağım..ha birde herşeyin ilacı zaman diyorlar bence fazla ilaç zehirler insanı öldürür..bu yüzden hayattan fazla zaman da istemiyorum.sadece olması gereken yer olması gereken zamanda kendimi bulmak istiyorum..hayır aslında hayatın içinde hala kaybolmuş değilim ama sınırlardayım sanki bu yüzden elimi çabuk tutup hayata yön vermeyi yeniden ve yeniden başaracağıma inanıyorum..
    ve bundan sonra mutluluk peşinde koşarken pas geçmeyeceğim:)
    şimdilik hoşçakal...=KK

Sayfayı Paylaş