1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kaçtım, Saklandım, Sustum ..

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 5 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Kaçtım…

Kendimden gelen haykırışları duymamak için.. sessizliğin içindeki sesleri, karanlığın içindeki yüzleri görmemek için.. kaçtım…

Baktım…

Geriye dönüp baktığımda yitik bir kentin kayıp bir düş’ü oldum… düşlerimin griliğinde kendime baktım.. sisli ve yağmurlu bir havada İstanbul’a bakar gibi baktım…

Saklandım…

Tüm kelimelerimi yanıma alıp saklandım.. cümlelerimin beni terk etmesine izin verdim… kilitli bir kapının ardında herkesten ve her şeyden saklandım…

Islandım…

Yağan yağmurlar altında şemsiyesiz saatlerce dolaştım… ıslandım… yağmurla birlikte yağdım avuçlarına… yağmurla ıslandım…

Sustum…

Tüm şiirleri, şarkıları sözsüz bestesiz bıraktım… cümlelerimi anlamsız, kelimelerimi çırılçıplak yalnız bıraktım… sustum…

Döndüm..

Buz tutmuş düşlerim, yaban kalmış gülümseyişlerimle… eksik kalan günlerimle yaşanmamış yarınlarıma döndüm…
    Kaçarken baktığımda saklanan benliğimin yağmurda ıslanışını susmaların ardından gördüm… ve dünüme bu günüme yarınıma döndüm….

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    çok güzel ellerine sağlık

3. dilek

dilek Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    çok güzel olmuş teşekkürler.

4. namesun_28

namesun_28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    270
    Banka:
    0 ÇTL
    harikaaaaaaaaaaaaaa

5. CaptainQscar

CaptainQscar Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    Maatbacı
    Yer:
    Türkiyem ♥
    Banka:
    1 ÇTL
    Tam kırık kalbime Göre bir Söz ...

6. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    Kendimden gelen haykırışları duymamak için.. sessizliğin içindeki sesleri, karanlığın içindeki yüzleri görmemek için.. kaçtım…
    Tüm kelimelerimi yanıma alıp saklandım.. cümlelerimin beni terk etmesine izin verdim… kilitli bir kapının ardında herkesten ve her şeyden saklandım…

Yağan yağmurlar altında şemsiyesiz saatlerce dolaştım… ıslandım… yağmurla birlikte yağdım avuçlarına… yağmurla ıslandım…

süperr ötesi tam benim tarzım olan bir yazı :) teşekrler paylaşım için eline yüregine sağlık:)

7. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Saklandım...
    Tüm kelimelerimi yanıma alıp saklandım.. Cümlelerimin beni terk etmesine izin verdim… Kilitli bir kapının ardında herkesten ve her şeyden saklandım…

Ne diyebilirim ki, muhteşem..

Sayfayı Paylaş