1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kadavra lazımdı komşularını doğradı!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Rusya'da inanılmaz bir olay gerçekleşti. Rus tıp öğrencisi, ölüm aşamalarını konu alan doktorası için iki yaşlı kadını öldürdü.

Adı Tatyana olarak açıklanan 24 yaşındaki tıp öğrencisi, son anlarını gözlemleyebilmek için kurbanlarını baltayla öldürmüş.

Rus polisi kızın cinayetleri itiraf ettiğini açıkladı. Tatyana'nın ilk kurbanı 85 yaşındaki komşuları Olga Stepushenko'ydu. Korkunç cinayeti soğukkanlı bir şekilde anlatan Tatyana'nın ifadesi kanı donduran türden: "Baltayı aldım ve kafasına defalarca vurdum. Yere düştüğünde yanına oturdum ve ölene kadar bekledim. İnanılmaz anlar yaşadım."

Olga'yı öldürdükten 4 gün sonra da Olga'nın komşusu 87 yaşındaki Zoya Karpova'yı öldüren genç kız, bu cinayeti de silahla işlediğini ve sekiz el ateş ettiğini söyledi.

Tatyana, çürüyen cesetleri incelemek için iki hafta boyunca daireye gelip gitti. Cesetleri analiz ederek çeşitli notlar aldı.

"Ölümün aşamaları hakkında daha detaylı bilgim olsun istedim. Kurtların Zoya'nın vücudunu nasıl çürüteceğini görmek istedim" diyen Tatyana gözlemlerini yüksek düzey bir tıp kurumunda hazırladığı doktora tezine dahil etti.

Sibirya'nın Novosibirsk kentinde gerçekleşen olayda katil öğrenci cerrah olmaya çok yakındı. Fakat analizlerini bitiremeden tutuklandı.

PoliSlerden biri yaptığı açıklamada "Benzer iki cinayet olduğunda bir manyakla karşı karşıya olduğumuzu anlamıştık" dedi.

Komşular polise verdikleri ifadelerinde Tatyana'nın iki kadını da ziyaret ettiğini söyledi. Polis, Tatyana'nın evi arandığında kurbanlarının kanının hala üzerinde olduğu baltayı buldu.

Polis Tatyana'dan başka katilin olup olmadığını da araştırıyor. Katil tıp öğrencisi 20 yıl hapse çarptırıldı.

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Hey Allahım.Ne manyaklar var yaa:D

3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Geçen bir yazıda merak etmiştim ölmeden önce hissedilenleri bilimsel olarak yazan bir yazıydı demek böyle oluyormuş ilginç arada soruyormuydu acaba bizim reha muhtar gibi acı varmı falan

4. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL

Demokraside çareler tükenmiyor demekki.
    Yani Rusya bilime 2 kurban vermiş.Hey Allahım ne sapıklar.Bizleri onlardan koru.

Sayfayı Paylaş