1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Kaderin Garip Cilvesi - Namussuzluğun böylesi

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Her maçtan sonra takıldığımız mekanda garsondu Dindar Kılıç. Çay ve bira serisi yapan biri yani.

Kim derdi ki bir gün katil olarak karşımıza çıkacak?

Her Salı ve Cuma günü maçtan sonra (yaklaşık 1 ay önce başka bir mekana takılmaya başladık) gittiğimiz mekanda garsonluk yapan Dindar Kılıç adlı kişinin geçen gün gazetede haberini gösterdi biri bana. Önce şaşırdım tabii ki hiç ummadığım biri idi. Haberi okudukça midem bulandı, üstelik kendini bıçaklaması sonucu tedavisini yapan da tanıdık birileri imiş...

İnsanların dış görünüşüne bakıp insan sanmak böyle bişeymiş demek ki.. Gazetelerin hemen hepsine yansıyan haber şu:

**********************​

[​IMG]ANTALYA'da karısı 29 yaşındaki Dilber Kılıç'ı bıçakla öldürüp intihara kalkışan 41 yaşındaki Dindar Kılıç, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu oldu

ANTALYA'da karısı 29 yaşındaki Dilber Kılıç'ı bıçakla öldürüp intihara kalkışan 41 yaşındaki Dindar Kılıç, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu oldu. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Kılıç, "Karım sekse çok düşkündü, ona erkek buldum. Beni dışlamaya başlayınca öldürdüm" dedi.

Antalya'nın Altınkum Mahallesi'nde geçen Cuma gecesi meydana gelen olayda, ikinci evliliğini yaptığı 6 yıllık karısı Dilber Kılıç'ı bıçakla öldüren Dindar Kılıç, aynı bıçağı karnına saplayarak intihara kalkıştı. Ağır yaralanan Kılıç, olay sırasında evde bulunan E.K.'nin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı ve tedaviye alındı.

'KARISIYLA İLİŞKİYE GİRDİK'

Cinayet Büro'da ifadesi alınan E.K. kendisini Dindar Kılıç'ın bulduğunu ve karısı Dilber Kılıç ile cinsel ilişkiye girdiklerini anlattı. Polis, E.K.'yı savcılık talimatıyla serbest bırakırken, dün tedavisi tamamlanan Dindar Kılıç da hastaneden alınarak Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.

'GRUP SEKS YAPTIK'

Karısını çok sevdiğini söyleyen Dindar Kılıç, eşinin seks düşkünü olduğunu, olay gecesi de evdeki E.K ile grup seks yaptıklarını anlattı. "Karım çok istekliydi ve sürekli seks istiyordu" diyen Dindar Kılıç, şunları söyledi:

"Bu nedenle bir süre önce, daha önceden tanıdığım E.K. ile ilişkiye girebileceğini söyledim ve kabul etti. Yaklaşık 5 aydır E.K. bize geliyor ve bazen grup bazen de önce E.K. ardından da ben karımla ilişkiye giriyorduk. Ancak karımın başka 3 ve 4'üncü erkeklerle de ilişkisinin olduğunu öğrendim. Olay gecesi de yine E.K. bize gelmişti ve birlikte grup yaptık. Sabaha karşı ise karım beni dışlamaya başladı. Dışlandığımı hissedince sinirlendim, tartıştık ve kavga çıktı. Bıçakla onu öldürdüm. E.K.'ye ise, olaylarla bir alakası olmadığı için zarar vermedim."

'Cinayet' suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Dindar Kılıç, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

***************​

Not: Tüm gazeteler zaten olayı çarşaf çarşaf verdiği için haber kaynağı belirtmeye gerek yok.

Son düzenleme: 15 Mayıs 2016
  2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Neyse diyen diyeceğini demiştir sanırım.
    Ben tüm kötü sözleri içimden geçiriyorum şuan :)
    Pesss diyorum.. Bu kadarınada pes yani.
    Herhangi bi cinayet sandım okurken ama sonunu okuyunca şok oldum.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Maalesef çirkin bir durum. Hatta gazetede okuyana kadar (gazeteyi bana gösteren de eski işvereni) Dündar olarak bilirdik adını hepimiz.

Sayfayı Paylaş